Pomoc qbittorrent konfiguracja

spyras

Nowy użytkownik
Noobie
17 Styczeń 2018
9
2
3
51
QNAP
TS-x53A
Ethernet
1 GbE
Szanowni,

Zwracam się do Was z prośbą o pomoc w pewnym elemencie konfiguracji aplikacji qbittorrent.
Korzystając z AppCenter zainstalowalem sobie qbittorrenta w wersji 4.1.1.0
W opcjach konfiguracji ustawilem sobie dane tyczace sie samego klienta, ilosci polaczen, dht itp, natomiast za nic na swiecie nie jestem w stanie ogarnac tematu w ktorym miejscu qbittorrent zapisuje pobrane pliki.
Defaultowo jest to cos takiego: /share/CACHEDEV1_DATA/.qpkg/QBittorrent4/Downloads/

Nie zmieniajac tej lokalizacji dodałem kilka torrentow do sciagniecia: aplikacja dziala super, pliki sie pobieraja, ale finalnie chcialbym sobie te sciagniete pliki przeniesc do Windowsa.
I tutaj pojawil sie problem: za nic w siecie nie jestem w stanie ich namierzyc na qnapie. Probowalem szukac z poziomu file station (po nazwie pliku) na datavol, czy tez z poziomu Windowsa na podmontowanych do niego dyskach z qnapa...i nic.
Nie jestem niestety biegly w tematach linuxowych, nie za bardzo wiem jak interpretowac chociazby sciezke defaultowa (w sensie gdzie mam jej szukac na HDD).

Bylbym wdzieczny za pomoc w rozwikłaniu zapewne małej, ale dla mnie trudnej zagadki.

pzdr

Wersja oprogramowania Firmware: 4.3.4 (20180710)
Model serwera: QNAP TS-453A
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. https://forum.qnap.net.pl/threads/qbittorrent-konfiguracja.24195/
  2. download station prędkość