Pomoc QuMagie - brak miniaturek

winiak

Entry Technician
Q Associate
18 Kwiecień 2020
67
7
8
34
QNAP
TS-x53D
Ethernet
802.11ac (Wi-Fi 5)
Odpaliłem QuMagic, zindeksowałem zdjęcia i wygenerowały się miniaturki. Prawie wszystko ładnie piękni chodzi ale mam dwa problemy:
- część zdjęć które pobrałem z fb nie wyświetla się w ogóle nawet po kliknięciu w miniaturkę tylko muszę pobrać plik
- filmy nagrane za pomocą gopro również się nie wyświetlają w miniaturce

Próbowałem zindeksować jeszcze raz pliki i wygenerować miniaturki ale nic się nie zmieniło. Z racji, że mam sporo filmów nagranych kamerką to jest to trochę upierdliwe.

Nie mam zainstalowanego Photo Station ale to chyba bez znaczenia?

Szukałem rozwiązania na forum, widziałem podobne tematy ale bez żadnych sugestii rozwiązania problemu :/
 
Co do pierwszego to nie wiem.
Próbowałem zindeksować jeszcze raz pliki i wygenerować miniaturki ale nic się nie zmieniło. Z racji, że mam sporo filmów nagranych kamerką to jest to trochę upierdliwe.
Jaki kodek filmów? Jeśli H265 to niestety w moim TS253a była to dodatkowo płatna opcja.
 
Nie płaciłem bo uznałem ze to nie moralne. Po prostu sie tym nie przejmowałem i uznałem NAS jako kopia a nie multimedium.

Pobrałem to:
CAYIN MediaSign Player
A następnie coś mnie przeniosło tutaj:
CAYIN MediaSign Player | Play and Transcode NAS Media Files | QNAP

Czy to naprawi miniatury, nie wiem ale w Qmagie powinno wszystko zacząć działać.

Może ktoś z administracji ma dostęp do tego programu i tej licencji by to potwierdzić?
 
  • Lubię to
Reakcje: winiak
kupiłem licencje podstawową, chociaż kupno to za dużo powiedziane bo dają ją za darmo xD ale QuMagic to nie pomogło. Sama apka taka sobie bo nie widzi plików w folderach
 
I tutaj kłania się czytanie:
upload_2021-8-20_15-10-7.png
 
Ups, mea culpa nie doczytałem. Pobiorę wszystkie pliki gdzie nie mam miniaturek i sprawdzę czy to tylko h265 bo zdaje mi się, że i kilka jpg QuMagic nie rozpoznaje
@_Floyd u mnie instalacja apki którą poleciłeś jednak rozwiązała problem :) odświeżyłem QuMagica i miniaturki się wygenerowały JUPI :)
 
  • Lubię to
Reakcje: _Floyd

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. qumagie
  2. qmagie
  3. h265
  4. miniatury
  5. CAYIN
  6. qumagie nie wyświetla zdjęć
  7. 265 kodek