Download [RC5] QTS 4.2.0 Build 0925 | ARM & x86

Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
Też nie jestem zadowolona z 4.2 Dyski coś cały czas mielą, nie wiem zupełnie o co chodzi...
 
Też nie jestem zadowolona z 4.2 Dyski coś cały czas mielą, nie wiem zupełnie o co chodzi...
pewnie masz włączone indeksowanie multimediów, jeśli nie używasz to wyłącz, jak ? Stosowny temat jest na forum.
Nie mogę znaleźc odpowiedniego wątku. Po sprawdzeniu ustawień qnapa mam deaktywowaną usługę w media management.

upload_2015-10-13_21-55-25.png
 
Wczoraj Qnap odp. na mojego Ticketa odnosnie UPSa i opoznienia pojawianai sie w systemie. Czyli w przyszlym update spodziewajmy sie:

We've updated the firmware to 4.2.0 on your NAS, UPS is shown in the UI. It's less than 6 minutes from system started to UPS detected.
In next firmware version will reduce the UPS detected time. Thanks!

We also found some QPKG may block system start up procedure and we will improve it by put the QPKG start up script run in the background.

Thanks!

W RC2 bylo to okolo 60 minut ;p w sumie w RC5 po 2 reboocie mialem tez 60 minut ... niestety nie udalo mi sie tego powielic, ale QNAP w kazdym badz razie potwierdzil buga :)
 
  • Lubię to
Reakcje: 1 osoba
Dobra chłopaki. Nadal nie wiem o co chodzi z tymi wiecznie mielącymi dyskami w QNAPie... Wracam do poprzedniej wersji, gdzie nie było tego problemu...
 
Ja też w końcu dostałem odpowiedź od Qnap, że mój problem z imap został dodany do poprawy ;)
"Thank you for the repport , I have created bugreport for our developers to check"
Paweł jakiego masz UPSa?
 
  • Lubię to
Reakcje: kaktus
Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. dsdownload