Pomoc Rtorrent + crontab.test

Damian

Persona grata!
Q's Architect
22 Styczeń 2016
742
3
170
43
QNAP
TVS-x71
Ethernet
802.11ad
Cześć,
ktoś wie po co jest plik crontab.test w udziale Public? Jest on ustawiany przez:
Kod:
/share/CACHEDEV1_DATA/.qpkg/rtorrent/rtorrent.sh (+cron):
I tak sobie rośnie o minutę:
Mon Mar 5 18:02:00 CET 2018
Mon Mar 5 18:03:00 CET 2018

Ktoś/coś?
 
Przez malware postawiłem wszystko od nowa i nie pamiętam wersji (jeszcze nie zainstalowałem wszystkiego na nas). Pewnie była ostatnia dostępna. Tworzyła ona w cron zadanie dla rtorrent uruchamiane co minutę coś jak svn_watchfile. I w rtorrent.sh dla tego parametru na samym początku jest wpisywanie daty do pliku.
Skąd mogę pobrać normalnego rtorrenta?
@Silas Mariusz - dobrze widzę, że nie ma możliwości ściągnięcia podstawowej wersji rtorrent'a?
@Silas Mariusz Hej, rozumie że brak odpowiedzi jest odpowiedzią twierdzącą? Na qnapclub link do releasów prowadzi do strony rtorrent pro...
 
Mam kilka wersji. Jak chcesz mogę Ci udostępnić, tylko pytanie która to wersja?
upload_2018-10-16_16-50-31.png
 
Dzięki Ci,
myślałem, że to jakieś moje niedopatrzenie i przez to nie mogę znaleźć wersji normalnej. Myślałem, że wersja Pro ma dawać coś ekstra (chyba był nawet o tym post) - a normalna zostać. A skoro ostatnio logowałem się do www jakieś 6 miesięcy temu więc mógłbym zostać przy normalnym katalogu watch + ~/.rtorrent.rc (jak było na normalnym linuxie). Chyba się zatem pobawię docerami i jakimś ubuntu. To chyba koniec offtopic

Dzięki @_Floyd jak sobie nie poradzę to dam znać.