Pomoc rtorrent na innym wolumenie?

krissos

Kierowca szefa
Q's Excellence
24 Grudzień 2012
208
50
28
malkoni.co.pl
QNAP
TVS-x71
Ethernet
1 GbE
Jak można zrobić aby pobierane pliki przez rtorrent zapisywały się na wolumen 2? Katalogu download nie da się w całości przenieść z wolumen 1 na wolumen 2. Jak pozmieniałem w ustawieniach ścieżki rtorrent to tak namieszało się że nie działa, więc na razie usunąłem i czekam na pomoc.


Wersja oprogramowania Firmware:4.2.2 Build 20160414
Model serwera: QNAP TVS-671
 
Pamiętaj, że panel w ustawień, który napisałem jestem panelem ustawień podstawowego uruchomienia programu rtorrent. Wszystko co zmienisz w pozostałych interfejsach po za zasadami przenoszenia plików i agregatorami RSS zostanie zapomniane po ponownym uruchomieniu rtorrenta. Czyli te podstawy ktore są dostępne z poziomu tego panelu są jedyne możliwe do skonfigurowania.

Ostatnim czasem pytałeś czy możesz zmienisz katalog zapisu pobieranych torrentów. Jak widzisz ta opcja jest niedostępna i kiedyś zrozumiesz dlaczego. I dowiesz się też dlaczego, tworzenie kopii plików w postaci Hardlinków jest elastycznym sposobem budowania kolekcji filmowej itp na podstawie pobieranych plików zajmując tylko JEDNOKROTNĄ przestrzeń dyskową. Ale to musisz zrozumieć.