Witam serdecznie, posiadam qnap TS-112p z firmware 4.2.0. build 0101. Czy jest szansa, aby odpalić na tym rtorrenta? Uzywam transmission, ale predkosc pobierania oraz wysylania jest mocno niestabilna i chcialbym sprobowac z rtorrentem. Z gory dziekuje za odpowiedz, pozdrawiam
M
mariuszsal
Guest
Aby zobaczyć tę odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Aby zobaczyć tę odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.
M