Mam TS-112P uruchomiłem Transmision, dodałem torrenta i nic. Stoi. Download Station, tego samego torrenta "ciągnie". Gdzie mogę znaleźć jakieś materiały dotyczące Transmision? Jak to skonfigurować? A może macie jakieś inne preferencje jeśli chodzi o programy na QTS do ściągania torrentów?
Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:
- transmision
- connection refused ssh
- ssh connection refused