Pomoc TS-212 + HP LaserJet 1020

maciejka104

Entry Technician
Q Associate
10 Sierpień 2014
47
4
8
48
QNAP
TS-653D
Ethernet
1 GbE
Witam

jak w temacie - zestaw TS-212 plus drukarka HP LJ 1020 podłączona po USB.
Drukarka podłączona do komputera działa poprawnie, QNAP oczywiście równiez sprawny natomiast po podłączeniu drukarki do QNAP jest widoczna w QNAP oraz jako usdostępniona.
W trakcie instalacji na windows 8.1 prosi o sterowniki i instaluje się bez problemu natomiast po prostu nie drukuje.
Na innym komputerze z windowsem 7 podobna sytuacja.
 
Link już aktywny i zassane :). Wielkie dzięki! Akurat teraz pada mi jeden z dysków :!więc nie mogę teraz nic przetestować... Jak tylko się z tym uporam to zamelduję czy to działa. Pozdrawiam.
 
  • Lubię to
Reakcje: Silas Mariusz
Jeśli można, dopiszę się do tematu. Mam dokładnie taki sam problem. Linki, które znalazłem w tym temacie, nie działają. Czy możliwe jest, żeby je poprawić lub wystawić gdzieś plik, który umożliwia naprawę problemu z laserJetem 1020?
 
Prosze o podpowiedź :
Q700/Ts-219 z FW 4.3.x - HP1020 nie działa.
Downgrade FW do 3.8.x - drukarka działa...
Po restarcie NAS nie widzi dysku. WD 1TB którego nie ma na liście kompatybilnych a który pracował przy FW 4.3.x

Czy QPrinter rozwiąże ten problem ? Tzn działające HP na FW 4.3.x?


tapatalk
 
Mój Qnap (TS-212) widzi drukarkę (HP LaserJet1020) połowicznie. Wykazuje ją w 'Podłączone urządzenia zewnętrzne' jako HP LaserJet 1020, ale w Panelu sterowania, w urządzeniach zewnętrznych, już jej nie ma. W sieci też jej nie widać. Co mogę zrobić? :)
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. 1018