TS-251+ (16GB RAM)

Mattley

Passing Basics
Beginner
25 Listopad 2015
27
13
8
49
QNAP
TS-x53
Ethernet
null
Czy oferta aktualna?
Witam..... być może będzie do wzięcia TS-251+ (16GB RAM)...
Jakby co to proszę o kontakt...
ps. przepraszam za podłączenie się do wątku ale nie mam możliwości bezpośredniego napisania do użytkowników (nie wiem czy o w ogóle taka opcja na forum jest)
 
Przepraszam za kłopot już wprowadzam informacje...

Qnap TS-251+ 16GB RAM (8GB które było oryginalnie kupione oraz 8GB dodane). Sprzęt używany w warunkach domowych, nie poddawany żadnym ekstremalnym zadaniom - rzucenie na tv jakieś treści multimedialnej, magazyn photo i plików. Cena 1500 zł. Jest możliwość zakupu z 2x1TB WD RED jeśli ktoś na start by potrzebował dysków wtedy trzeba będzie się dogadywać co do ceny. Sprzedaję bo nie wykorzystuję w pełni możliwości tego fantastycznego sprzętu. W zestawie pudło, zasilacz.
Do ceny trzeba doliczyć jeszcze koszty transportu. Mogę wystawić przez allegro...
Przepraszam za kłopot już wprowadzam informacje...

Qnap TS-251+ 16GB RAM (8GB które było oryginalnie kupione oraz 8GB dodane). Sprzęt używany w warunkach domowych, nie poddawany żadnym ekstremalnym zadaniom - rzucenie na tv jakieś treści multimedialnej, magazyn photo i plików. Cena 1500 zł. Jest możliwość zakupu z 2x1TB WD RED jeśli ktoś na start by potrzebował dysków wtedy trzeba będzie się dogadywać co do ceny. Sprzedaję bo nie wykorzystuję w pełni możliwości tego fantastycznego sprzętu. W zestawie pudło, zasilacz.
Do ceny trzeba doliczyć jeszcze koszty transportu. Mogę wystawić przez allegro...
Drobna korekta.... Ewentualnie wchodzi w grę zamiana za jakiś sprzęt Apple (np. Macbook Air 11", iPad)
I hop.... cent w dół... 1400 zł z transportem....
 
Być może zainteresowany, ale jedno pytanie uzupełniajace, jak to możliwe że wsadziłeś do tego 16GB, jak zgodnie ze stroną producenta można rozszerzyć tylko do 8GB?
 
Być może zainteresowany, ale jedno pytanie uzupełniajace, jak to możliwe że wsadziłeś do tego 16GB, jak zgodnie ze stroną producenta można rozszerzyć tylko do 8GB?
Witam,
No zgodnie ze specyfikacją masz rację ale gdzieś wyczytałem że ktoś spróbował i chodziło. Ponoć nie e wszystkimi kośćmi pamięci ale ja wyciągąłem dwójkę i wsadziłem 2x8GB. I poszło... Zresztą na forum tutaj był wątek o tym gdzieś i część ludzi podobnie jak ja spasowali dobrze kości pamięci i dz bez żadnych problemów...
Jeśli jesteś zainteresowany pisz na kun13@wp.pl
Pozdrawiam