Pomoc TS-251+ 8GB sterowanie odtwarzaniem muzyki do prostego DACa przez USB z androida

Antoni

Nowy użytkownik
Noobie
10 Luty 2016
12
0
1
49
QNAP
null
Ethernet
null
Witam,
Od kilku dni posiadam urzadzenie QNAP TS-251+ 8GB, podlaczylem do niego poprzez USB prostego DACa NUFORCEa, działa on trochę jak zewnętrzna karta muzyczna. Udalo się skonfigurować NASa tak że w satysfakcjonujacej jakosci urzadzenie wspolpracuje z TV a dzwiek kieruje poprzez tego DACa do wzmacniacza audio, używając KODI. Chcialbym podobny efekt uzyskac odtwarzajac pliki audio i zarzadzac tym za pomoca ANDROIDa w telefonie komorkowym. Nie do konca wiem jaką aplikację powinienem użyć, oraz jaka aplikacja byłaby w stanie być zdalnie sterowana z telefonu, powinno da się w niej ustawić output na DACa, powinno się dać zarządzać z telefonu biblioteką audio oraz sterowaniem aplikacją. Przykro mi jeśli gdzieś na forum zostało to opisane, niestety mi nie udało się znaleźć takiego wątku. Z góry dziękuję za pomoc, sugestie, linki etc.
 
Zalezalo mi na wykorzystaniu HDMI dlatego wybralem QNAP a nie S,

Hej,
Mam QNAP 268, który ma wyjście HDMI i byłem pewny że będę mógł po podłączeniu do wzmacniacza puszczać muzę z Qnapa tymczasem nie działa. Jak włączę TV podłączony do tego samego wzmacniacza to filmy i np. muza ze Spotify idzie z Qnapa do TV przez AV... ale jak wyłączę TV to już dzwięku w AV nie ma :(
Nie znam się na szczegółach HDMI ale wydaje mi sie że powinien dać się podłączyć do wzmacniacza - czy da się tak zrobić?
Jeżeli nie to co mam zrobić żeby puszczać audio na wzmacniacz z QNAPa?
thx!
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. daphile