Witam
Proszę o pomoc po restarcie qnap-a virtualki zawsze przechodziły w stan uśpienia (żółta ikonka)
Chciałem je uruchomić za pomocą połączenia z stroną (www.myqnapcloud.com) tylko jak kliknę na ikonkę wirtualek to otwiera się okno z błędem
Co jest ?
Jak uruchomić tą wirtualkę ?
Nie mogę przejść do listy z wirtualkami aby kliknąć play
POMOCY
Proszę o pomoc po restarcie qnap-a virtualki zawsze przechodziły w stan uśpienia (żółta ikonka)
Chciałem je uruchomić za pomocą połączenia z stroną (www.myqnapcloud.com) tylko jak kliknę na ikonkę wirtualek to otwiera się okno z błędem
Co jest ?
Jak uruchomić tą wirtualkę ?
Nie mogę przejść do listy z wirtualkami aby kliknąć play
POMOCY