Problem wynika z błędów kodowania znaków. Aby rozwiązać ten problem:
- Przejdź do „Panel sterowania" > „Usługi sieciowe i plików" > „Telnet / SSH" i zaznacz „Zezwalaj na połączenie SSH".
- Połącz się z NAS-em za pomocą klienta SSH, takiego jak PuTTY.
- Zaloguj się jako administrator.
- Uruchom polecenie:
/sbin/setcfg global "unix charset" "ISO8859-1" -f /etc/config/smb.conf - Uruchom polecenie:
/etc/init.d/smb.sh restart