VS 6020 Pro - nie nagrywa

terefercio

Passing Basics
Beginner
16 Wrzesień 2010
18
0
1
Jakbym miał opisywać problemy z VS 6020 Pro to bym chyba napisał trylogię.
Z dyskami sobie poradziłem tzn. mam już RAID0 postawiony na 6 dyskach każdy po 2TB.
Mam tez kilka starych kamerek WVC200 Linksysa, które dały się dopisać do listy VS 6020 Pro i obraz z nich widać mam też Etrovision EV8780U ale tu mimo dodania do listy i pomyślnego wykonania testu obrazu nie widać!

Najgorsze jest jednak to, że nijak nie mogę zmusić VSa żeby zaczął nagrywać - cokolwiek choćby.
Nie wiem czy to normalne ale jak wejdę na dysk po FTPie to widzę foldery record_nvr itd ale zapisać w nich nic nie mogę - zapisują mi się co prawda pliki ale długości 0!

Nie wiem co jest grane! Może z RAID0 mam coś nie tak. Wszystkie dyski mam 2TB ale dwa są innego producenta - może to jest problem?

Nie wiem - może uda mi się zmusić na nagrywanie z EV8780U ale w tej ponoć muszę zaktualizować firmware - i przy aktualizacji proces się wiesza i tak sobie wisi.

A jeszcze co ciekawe - poradzili że mam ustawić w Video Stream from server a miałem from camera. Jak przestawię na from serwer to już nawet podglądów ze starych kamer nie wiedzę tylko wszędzie dosconected :-(