Recent Content by burunia

  1. burunia

    Pomoc Skonfigurowanie QNAP TS-251B w sieci problem z Time Machine oraz Homebridge

    Niestety nie 1672241410 mam ustawiona SAMBA ale urządzenia nie widzą dysku Time Machine bo są w innej sieci (tak jak narysowałem) po zmianie Velopa na Bridge mode mackbooki wodzą Time machine ale TV samsung w tedy nie może sie podłączyć do sieci próbowałem ze 100 razy i nie idzie...
  2. burunia

    Pomoc Skonfigurowanie QNAP TS-251B w sieci problem z Time Machine oraz Homebridge

    Wiem i tak robie mimo tego Macbook nie widzi dostępnego dysku Time machine w Qnap a container station używam tylko do postawienia Homebridge.
  3. burunia

    Pomoc Skonfigurowanie QNAP TS-251B w sieci problem z Time Machine oraz Homebridge

    Mam problem w poprawnym skonfigurowaniu QNAP TS-251B Wersja oprogramowania: QTS 5.0.1.2248 Serwer podpięty jest bezpośrednio do rutera od dostawcy internetowego do którego nie mam dostępu. Do tego samego rutera jest podpięty Linksys Velop z którym łączą sie wszystkie urządzenia w domu. Do...
  4. burunia

    Pomoc [App Center] Failed to install rtorrent. QTS detected an unauthorized change in the app.

    Public jest nie aktywny przywracanie Przywróć domyślne udziały sieciowe nic nie daje ...
  5. burunia

    Pomoc [App Center] Failed to install rtorrent. QTS detected an unauthorized change in the app.

    Miałem jakieś komunikaty o RAM ... ale nie zrobiłem screena ogólnie nas sie dziwnie zachowuje... jest jakaś opcja żeby sprawdzić pamięć ?
  6. burunia

    Pomoc [App Center] Failed to install rtorrent. QTS detected an unauthorized change in the app.

    TS-251B QTS 4.4.2.1202 rtorrent_0.9.6-0417-190417 I'm having trouble installing rtorrent pro I've tried multiple versions on different operating systems and multiple versions of rtorrent. I had power outrage yesterday and after that, I wasn't able to update the Hybrid Disc station I went and...
  7. burunia

    Pomoc Avaria Qnap ts-251+

    Podobno trzeba włożyć kolejno tak jak było wcześniej. No z kolejnością dysków to miałem cyrki.. ale w koncu doszedłem co i jak tylko że ja nie miałem RAID tylko jako dwa osobne
  8. burunia

    Pomoc Avaria Qnap ts-251+

    No ja to mam takie dziwne podejzenia co do mojego TS-251+ bo to wyglądało jak by ktoś przycisnoł magiczny guzik i nas nie działa .... Dane udało sie odzyskać ale nie bez walki zostałem zmuszony kupić nowy TS-251B w sumie wydaje sie być nawet szybszy niż ten stary chociaż procek 2 rdzeniowy...
  9. burunia

    Pomoc Avaria Qnap ts-251+

    Wersja oprogramowania Firmware: Nie pamiętam Model serwera: Qnap ts-251+ Dziś rano mój serwer zaczoł dawać dziwne sygnały po zalogowaniu sie do apki telefonu apka pokazywała że jest błąd wentylatora, więc kliknołem zrestartuj nas który odziwo nie zrestartował się całkowicie swieciły sie lamki...
  10. burunia

    Pomoc Brak reakcji pilota w aplikacji Youtube

    Hej, Dzisiaj rano zauważyłem że nie działa obsługa pilota w aplikacji Youtube - zmienił się też wygląd aplikacji. Poza aplikacją wszystko działa ok. Próbowałem z pilotem dołączonym do mojego qnapa oraz pilot Harmony 650. Czy ktoś ma podobny problem ? Lub może zna rozwiązanie ? Wersja...
  11. burunia

    Pomoc Alternatywa dla Qsync

    Sprawdzam BittorrentSync zobaczymy.