Recent Content by mirmil

  1. M

    Pomoc Container Station i mount

    ja rozumiem, ze to musi dzialac, bo w sumie nie pierwszy raz to robie, ale po container station nie dziala;( nawet wlaczylem pinga, aby sprawdzic czy osiagam adres qnapa (bo ubuntu w container station faktycznie jest na virtualnym przelaczniku) ale wszystko odbija sie poprawnie... po df -h...
  2. M

    Pomoc Container Station i mount

    Czesc Jaka ma byc skladnia dla mount, gdy chcemy cos podmontowac z poziomu Qnapa do np. ubuntu siedzacego w container station? np. mount -t cifs //IP/var/Mount/VIDEO /home/mirmil/_Download_ -o username=name,password=pass zwraca zawsze, w sumie niezaleznie co bym nie zrobil z uprawnieniami...
  3. M

    Pomoc Domoticz - system plugins

    czesc Ma moze ktos Domoticza 4.9701 na Qnapie i opanowal PluginSystem? Ja niestety otrzymuje caly czas taki komunikat: PluginSystem: Failed dynamic library load, install the latest libpython3.x library that is available for your platform. oczywiscie mam pythona3, ktory nawet sie uruchamia i...
  4. M

    Pomoc Virtual Station i komunikat o uzywanych portach 8088 i 8089.

    dzieki, dokladnie o to chodzilo, temat mozna zamknac... ps. akurat tu problemem bylo InfluxDB pozdr mirmil
  5. M

    Pomoc Virtual Station i komunikat o uzywanych portach 8088 i 8089.

    pewnie dlatego, ze nie moge takiego okienka otworzyc;(
  6. M

    Pomoc Virtual Station i komunikat o uzywanych portach 8088 i 8089.

    tak mam, ale po zatrzymaniu, komunikat z QKVM nie zmienil sie... apki w obrazkach...
  7. M

    Pomoc Virtual Station i komunikat o uzywanych portach 8088 i 8089.

    Witam Po instalacji QKVM i probie uruchomienia, otrzymuje komunikat: "[Virtualization Station] The port 8088 or 8089 has been used by other applications. Please disable those applications and restart Virtualization Station again.". Problem jest taki ze nie bardzo widze aby jakis program...
  8. M

    Pomoc Container Station + Supla

    Czesc Wersja oprogramowania Firmware: 4.3.4.0593 Model serwera: QNAP TS-251A Problem z Supla na Container, instalacja przebiega poprawnie, i pozniej po https://xxx:xx widzi okienko logowania, po wpisaniu poswiadczen przekierowuje mnie na adres www qnapa z sieci wewnetrznej. I teraz najlepsze...
  9. M

    Pomoc Kompilowanie miniDLNA

    i emby i plex to inna liga, potrzebuje samego DLNA, po co zamulac urzadzenie... od tego zaczalem i liby sie nie zenia, np pod Qnap brakuje libjpeg.8...
  10. M

    Pomoc Kompilowanie miniDLNA

    dlaczego 12.04? a po kompilacji na 16.04 binarka nie chce zadzialac na qnap, a macie moze repo z libjpeg ale w wersji 8
  11. M

    Pomoc Kompilowanie miniDLNA

    czesc Czy moze komus udalo sie skompilowac minidlna z ReadyMedia ? Uprzedzajac pytanie po co? dodalem obsluge plikow DSD (*.dff, *.dsf) i dzialaja, wiem bo udalo mi sie skompilowac na innym urzadzeniu pod arm7, a na qnap utknąłem;( Zatrzymuje sie na: "configure: error: libavutil headers not...
  12. M

    Pomoc DSD i DLNA QNAPa

    i tu jest ten problem, placic QTwonky za samo DLNA ( inne opcje mnie nie interesuja) jest troche slabe, skoro DSD powinny kulac sie na "wbudowanym" DLNA. Dodam jeszcze, ze serwer buduje drzewo katalogow ale po wyborze utworu nie wysyla strumienia do odtwarzacza. Jeszcze poczekam z help, moze...
  13. M

    Pomoc DSD i DLNA QNAPa

    Wersja oprogramowania Firmware: 4.3.3.0262 27.07.2017 Model serwera: QNAP TS-251A Witam Czy poprzez wbudowany serwer DLNA lub Media Streaming add-on sa u Was przesylane pliki DSD do wybranego urzadzenia? U mnie niestety nie dziala;(. Oczywiscie z tych samych lokalizacji itp, itd na QTwonky...