Recent Content by Ster

  1. Ster

    Pomoc Problem z portami po zmianie providera

    Właśnie rozmawiam z infolinią, nie dają publicznego IP, więc będzie trzeba odstąpić od umowy i wrócić do Vectry. Dzięki za pomoc.
  2. Ster

    Pomoc Problem z portami po zmianie providera

    Cześć, z początkiem miesiąca zmieniłem providera od neta. Od tego czasu mam problem z otworzeniem portów na zewnątrz. Mam swój router, gdzie przekierowania portów zostały tak jak były (wcześniej wszystko działało), router od providera jest w trybie bridge, upnp włączony: Problem polega...
  3. Ster

    Pomoc Agregacja portów TS-251 i TP-LINK AX6000

    Jeśli LACP włącza się jeszcze gdzieś indziej niż z automatu przy wyborze 802.3ad dynami, to nie. Jeśli jest to gdzieś indziej, to poprosiłbym o podpowiedź gdzie?
  4. Ster

    Pomoc Agregacja portów TS-251 i TP-LINK AX6000

    Cześć, mam problem z zestawieniem agregacji portów pomiędzy TS-251 a Tp-link AX6000. Według instrukcji routera, agregacja obsługiwana jest na portach LAN2 i LAN3, tak też podpiąłem QNAPa. Po włączeniu agregacji na routerze i zestawieniu na nasie 802.3ad dynamic, QNAP przestaje być widoczny w...
  5. Ster

    Pomoc rTorrent - Określony czas wysyłania torrenta

    Cześć, mam problem z udostępnianiem pobranych torrentów. Automatycznie po pobraniu, status zmienia się na ukończono i nie mam możliwości jego udostępniania. Grupa ratio wygląda następująco: Sytuacja jest identyczna dla torrentów bez grupy ratio, jak i dla grupy o nazwie 10.
  6. Ster

    Pomoc Jaki UPS do Qnap TS 251

    Dzięki @Silas Mariusz za propozycję, ale jednak wolałbym coś tańszego. Serwer wykorzystuję do zastosowań domowych, ale dosyć często mam przerwy w dostawie prądu i dlatego chciałbym się jakoś przed tym zabezpieczyć. Powiedzmy, że mogę przeznaczyć 500 zł na UPS, ale 900 to już jednak trochę za...
  7. Ster

    Pomoc Jaki UPS do Qnap TS 251

    Cześć, przymierzam się do zakupu UPS dla mojego Qnapa. Chciałbym by miał pełne wsparcie jeśli chodzi o funkcje, a cena była w okolicach 300 zł. Jesteście w stanie mi coś polecić?
  8. Ster

    Pomoc Brak dostępu po LAN, WAN działa

    Hej, od wczoraj mam problem polegający na braku dostępu do QNAPa po Lanie. Problem dotyczy zarówno www jak i smb. Po Wanie wszystko działa bez problemów. Pingowałem lokalny ip i dostaję odpowiedź. Problem wystąpił nagle. Po restarcie mogę się zalogować po lanie do serwera, ale po około 2...
  9. Ster

    Pomoc Harmonogram Cron dla pliku php

    Puściłem testowo i z tego co widzę, to powinno działać, dziękuję Ci po raz kolejny ślicznie za pomoc :)
  10. Ster

    Pomoc Harmonogram Cron dla pliku php

    Działa :D Dziękuję Ci ślicznie :) Cześć Wam, mam jeszcze jeden problem ze ścieżką do crona, mianowicie chodzi o Matomo. Na stronie Matomo jest następujący cron: 5 * * * * /usr/bin/php5 /path/to/matomo/console core:archive --url=http://example.org/matomo/ > /dev/null Jednak niestety nie wiem jak...
  11. Ster

    Pomoc Niskie prędkości torrent i speedtest

    Ok, ogarnę switch. Powiedz mi jeszcze tylko jak możesz jak ogarnąć te sieciówki? Korzystać tylko z jednej, czy active backup? Innych ustawień na tym routerze nie zrobię.
  12. Ster

    Pomoc Niskie prędkości torrent i speedtest

    Router to Asus RT N18U. Kabli nie zmieniałem skoro transfer samba jest ok. Spróbowałem na jednej sieciówce, niestety to samo. Jest gdzieś opcja w Qnapie, gdzie wpisuje się wartości up i downloadu?
  13. Ster

    Pomoc Niskie prędkości torrent i speedtest

    Ok, ale mam pod routerem PC i PS4 po 1Gbit i faktycznie 300 Mbps jest. Jedynie Qnap, który jest podpięty pod dwa porty ma problem. Faktycznie myślisz, że to kwestia routera? Nie pamiętam czy w Qnapie się gdzieś wpisywało wartości WAN...
  14. Ster

    Pomoc Niskie prędkości torrent i speedtest

    Około 100 MBps, przeważnie do 110 MBps
  15. Ster

    Pomoc Niskie prędkości torrent i speedtest

    Dokładnie tak, telefony i konsola również. Tylko qnap ma do 160 Mbps.