Pomoc Qvpn Client problem
Cześć!Mam taki kłopot. Ustawiłem serwer VPN na NAS, przekierowanie portu na routerze również. Teraz łączę się z NAS profilem zaciągniętym poprzez qnapID. Połączenie rzekomo następuje, ale wówczas blokowany jest cały ruch internetowy - żadna strona www się nie otwiera. Podobnie strona mojego...- krzysiek33
- Temat
- czesc problem qufirewall routerze
- Odpowiedzi: 20
- Forum: Sieć, routing i VPN (QNAP, Qhora, Switch)
Witam.
Cześć Jestem Mateusz i jestem tutaj nowy;) Pozdrawiam.- edek152
- Temat
- czesc nowy
- Odpowiedzi: 0
- Forum: Witaj nieznajomy!
Cześć ;)
Cześć,posiadam TVS-872XT, który niestety nie działa.- michalpl
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 1
- Forum: Witaj nieznajomy!
Witam wszystkich
Witam wszystkich,Nazywam się Kamil, od dłuższego czasu zastanawiam się nad zakupem NAS do bardzo prostych czynności. Na forum anonimowo już od dłuższego czasu śledzę różne wątki, w celu uzupełnienia wiedzy. Mam nadzieję, że już niebawem nabędę pierwszego NAS'a i będę mógł uczestniczyć jako...- ekam
- Temat
- czesc witam wszystkich
- Odpowiedzi: 1
- Forum: Witaj nieznajomy!
Dzień dobry cześć
Witam i pozdrawiam, sam właśnie wychodzę z anginy.- crystian
- Temat
- czesc dzień dobry
- Odpowiedzi: 1
- Forum: Witaj nieznajomy!
Cześć
Witam ponownie, ....rok temu nie przedstawiłem się...Korzystając z pomocy tego forum, rok temu, w swoim TS-451 zainstalowałem dysk SSD na system i 2 dyski 4TB jako raid 1 i wszystko działa prawidłowo do dzisiaj. Mam jeszcze jeden wolny 1 slot i chciałem wtedy dodać jeszcze jeden dysk ale bez...- layor
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 0
- Forum: Witaj nieznajomy!
Czesc i czolem
Witam wszystkich, Dolaczylem do rodziny QNAPa przez TS-253BePozdrawiam- LoMax
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 0
- Forum: Witaj nieznajomy!
Cześć
Cześć, Świeży nabywca qnap. Zastosowania do Home office. Pozdrawiam- jacdym
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 0
- Forum: Witaj nieznajomy!
Cześć i czołem ...
jestem szczęśliwym posiadaczem 3 NAS w tym 2 szt. QNAP'a. Sprzęt i oprogramowanie na razie jest ok ale już widzę potrzebę zmian ustawień .... ;) do miłego tele- tele
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 1
- Forum: Witaj nieznajomy!
- B
Cześć
Cześć wszystkim , od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem mojego pierwszego NASa TS231P2-8Gmam nadzieję że szybko nauczę się z niego korzystać :)- BPD
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 0
- Forum: Witaj nieznajomy!
Cześć
Witam wszystkich!Jestem posiadaczem TS-332X oraz TR-004Mam nadzieję że uda mi się troche poduczyć obsługi tego dziada ;)Pozdrawiam- siwyboy
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 0
- Forum: Witaj nieznajomy!
Dzień dobry, cześć wszystkim
Cześć, Jestem sobie dev lat 34, z zacięciem technicznym, przez rodzinę i znajomych uważany za pana z IT który umie wszystko. W związku z tym na pewno potrafię naprawiać pralki, telefony a także budować meble i mniej lub bardziej zaawansowane sieci w domach i biurach ;) Przybyłem tutaj albowiem...- Sethite
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 6
- Forum: Witaj nieznajomy!
Cześć wszystkim, pozdrawiam.
Cześć, pozdrawiam :) Danda- Danda
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 0
- Forum: Witaj nieznajomy!
- @
Czesć witam na forum wszystkich
Andrzej Pozdrawia:)- @@@Andrzej
- Temat
- czesc forum
- Odpowiedzi: 3
- Forum: Witaj nieznajomy!
Cześć!
Tu Paweł. Posiadam QNAPA TS-251+, głównie do backupu, domowego przechowywania plików, ale nie tylko. Chcę postawić na nim stronę www, wymieniam również pliki z kontrahentami poprzez współdzielone foldery. Maszyna dobrze się sprawuje :)- pciolkosz
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 0
- Forum: Witaj nieznajomy!
Sprzedam Wszystkie cześć QNAP TS-251+
Jak w temacie, jeśli ktoś coś potrzebuje proszę śmiało pisać, wszystko od najdrobniejszej śrubki. Preferuje wysyłkę paczkomatem, lub odbiór osobisty.- Luki52
- Temat
- czesc qnap qnap ts-251+ ts-251+
- Odpowiedzi: 4
- Forum: Giełda: Sprzedam / Kupię (Używane i Nowe)