Pomoc HBS 3 gubi część ustawień po zaniku zasilania
Witam,miałem w sobotę rano awarię zasilania, UPS też się zwiesił i nie zadziałał, jak powinien.Zaniki były na tyle poważne, w ciągu około 5 minut prąd zanikał 4 razy w odstępach 1-2 minuty.Efekt był taki, że wczoraj w końcu zanikła całkowicie komunikacja po sieci, musiałem dość poważnie...- Sycamor
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 1
- Forum: Backup i migawki (HBS 3, Qsync, SnapSync)
Cześć
Cześć,szukam informacji na temat możliwości rozbudowy sprzętu.- ParanoiK
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 2
- Forum: Witaj nieznajomy!
- M
Cześć wszystkim
CześćJestem Andrzej i właśnie mój NAS po wykonaniu kolejnej wolty i przywróceniu ustawień fabrycznych nie pokazuje danych :(- Miaucoon
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 1
- Forum: Witaj nieznajomy!
- T
Cześć ;)
Cześć to ja, szczęśliwy posiadacz QNAPA :) Wesołych Świąt! :Dowidzenia:- tede80
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 0
- Forum: Witaj nieznajomy!
Cześć, Dzień Dobry !
jak w temacie :Hello:Miłego dnia dla wszystkich i do zobaczenia w innych wątkach !CAD- CAD
- Temat
- czesc dzień dobry
- Odpowiedzi: 1
- Forum: Witaj nieznajomy!
Cześć wszystkim
Cześć, w dużym skrócie przyszedłem tutaj szukać pomocy, ale jak coś będę wiedział to i chętnie pomogę.- Luci321
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 0
- Forum: Witaj nieznajomy!
- D
Czesc
Po czasie, ale czesc :)- Deleted member Bullseye
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 1
- Forum: Witaj nieznajomy!
Powitanie
Cześć wszystkim! Pozdrowionka Przemek.- mercy
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 2
- Forum: Witaj nieznajomy!
Powitanie
Cześć Wszystkim! Mój TS-251D jest w drodze :D- Nil
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 2
- Forum: Witaj nieznajomy!
Powitanie
Cześć! Planuję kupić sobie Qnapa TS-253 D. Sądzę, że na forum znajdę dożo informacji o tym NAS-ie.- Jacek_bal
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 2
- Forum: Witaj nieznajomy!
Cześć wszystkim
Cześć wszystkim. Miło mi dołączyć do społeczności. Pozdrawiam :)- Grisza90
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 1
- Forum: Witaj nieznajomy!