- J
Cześć
Cześć. Mam też swoją Qnapkę, więc naturalnie musiałem tu zawitać. Swoją drogą w ustawieniach profilu nie widzę modeli TS-x82A. Tak mało popularne? Tak czy inaczej - WITAM WSZYSTKICH!- johns
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 1
- Forum: Witaj nieznajomy!
Cześć
cieszę się że jest tak ogromne grono użytkowników qnap-ów Moje sprzęty to TS-451A, TVS-863+ i najstarszy mój nabytek TS-219P II- miodus
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 1
- Forum: Witaj nieznajomy!
Cześć
Po 10 latach z S czas zobaczyć co oferuje QNAP zaczynam od modelu TS-877. Przy okazji nie można go wybrać w ustawieniach profilu :P- AmberosPeros
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 1
- Forum: Witaj nieznajomy!
Cześć wszystkim, nadszedł czas na NAS
Cześć wszystkim, nadszedł czas na NAS- ZetEm
- Temat
- czesc nas
- Odpowiedzi: 2
- Forum: Witaj nieznajomy!
czesc
Witam wszystkich użytkowników jestem posiadaczem S ds216j- czaki22
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 1
- Forum: Witaj nieznajomy!
Cześć
Witam, jestem świeżym posiadaczem nowego Qnapa TS-451+. Dobry zakup zrobiłem ? :D- Kosel
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 2
- Forum: Witaj nieznajomy!
Cześć
Cześć, Jestem nowym użytkownikiem Qunap-a i od 2 miesięcy anonimowo zaznajamiam się z zawartością forum. Przyszedł czas na rejestrację i przywitanie się. Miłego dnia.- pkvv
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 2
- Forum: Witaj nieznajomy!
Cześć
Witam i pozdrawiam wszystkich,Hi and greetings for everyone.Mariosn- mariuszn
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 1
- Forum: Witaj nieznajomy!
Cześć
Cześć,1. Mam na imię Łukasz. 2. Nie zaczynam swojej przygody z NAS gdyż własnie oczekuje QNAP TS-251A oraz 2x N300 4TB od Toshiby. Do tej pory miałem TAS-168 którego nie polecam. 3. Gratuluje skryptu potwierdzającego przeczytanie zasad. :).- awgan
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 0
- Forum: Witaj nieznajomy!
Cześć
Witam wszystkich forumowiczów!!!Rozpoczynam moją pierwszą podróż w nieznane z Qnap TS-251A :)- antila
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 3
- Forum: Witaj nieznajomy!
Cześć.
Witam wszystkich. Zaczynam dopiero przygodę z QNAPem. Ma służyć ma on do zastosowań w małej firmie jako serwer plików.- damianR
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 0
- Forum: Witaj nieznajomy!
- A
Cześć
Dzień dobry Wszystkim użytkownikom Mam nadzieję Wam trochę pomarudzić :) adas- Adas
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 1
- Forum: Witaj nieznajomy!
Cześć
Cześć wszystkim :)Mam nadzieję, że znajdę tutaj wiele ciekawych informacji nt. QNAP'a i nie tylko :)- KleineMau5
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 1
- Forum: Witaj nieznajomy!
Cześć
Witam Wszystkich , to moj pierwszy postZ góry dziękuje za udzieloną w przyszłości pomoc :) , pozdrawiam- ToT
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 1
- Forum: Witaj nieznajomy!
Cześć
Początkujący z drobnym doświadczeniem na Qnap SilentNas, Wczesniej jakieś podrygi na DS212 i jakimś 4 zatokowym QNAPie ale nie pamiętam już nazwy gdyż przyszedł do mnie na koniec pracy w poprzedniej firmie.- Yozz
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 0
- Forum: Witaj nieznajomy!
Cześć wszystkim!
Będąc nowym w jakimś miejscu wypada się przywitać, więc żeby dochować tradycji: witajcie!- msl
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 0
- Forum: Witaj nieznajomy!