- B
Cześć wszystkim.
Witam.Nie jestem jeszcze posiadaczem urządzenia od Qnap, ale noszę się z takim zamiarem i pomyślałem, że to najlepsze miejsce aby zasięgnąć wiedzy i rozwiać wszelkie wątpliwości.Pozdrawiambarcel- barcel
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 1
- Forum: Witaj nieznajomy!
Cześć wszystkim
Przyda się baza niezbędnej wiedzy na temat Qnap.- juniorcis
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 1
- Forum: Witaj nieznajomy!
Cześć
Właśnie się zarejestrowałem na forum i witam się ze wszystkimi. Mój Qnap jest właśnie do mnie wieziony przez kuriera. Jutro będzie dużo zabawy. Pozdrawiam Darek- bosiu
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 1
- Forum: Witaj nieznajomy!
- P
Cześć wszystkim
Miło mi dołączyć do forum. QNAPA mam już ponad 5 lat.Pozdrawiam, pete- pete
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 1
- Forum: Witaj nieznajomy!
Cześć
Cześć wszystkim.Jestem karmi7, od trzech dni posiadacz TS-431P2. Z zawodu programista, z zamiłowania włóczykij.- karmi7
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 1
- Forum: Witaj nieznajomy!
Cześć
Cześć. Pozdrawiam z Czech. Mam TS-251D i jestem tutaj na foru, aby lepiej skonfigurowal moje urządzenie- Dawe Ziemba
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 1
- Forum: Witaj nieznajomy!
Cześć jestem zielony
Cześć jestem zielony, Pan Zielony.- Bekon
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 1
- Forum: Witaj nieznajomy!
Cześć
Hej, posiadam qnapa TS-231P i powoli zaczynam zgłębiać to forum, by lepiej skonfigurować swoją maszynę.- dombex
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 1
- Forum: Witaj nieznajomy!
Cześć Wszytkim
Pozdrowienia dla Wszystkich i podziękowania za "kopalnię" wiedzy o QNAP.- mrobert
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 1
- Forum: Witaj nieznajomy!
- S
Cześć
Witam wszystkichJestem posiadaczem serwera Qnap TS-251. Kupiłem bo dwa miesiące temu, aby spróbować stworzyć swoje centrum multimedialne, czytaj wgrać filmy i uruchomić Plex'a.- Szafrik
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 1
- Forum: Witaj nieznajomy!
Cześć :)
Hej szanownemu forumPrzymierzam się do zakupu nas'a wiadomej firmy, stąd chęć pogłębienia wiedzy na temat sprzętu i możliwości. Wierzę że mi w tym pomożecie :)Pozdrawiam i do zobaczenia :)- PiotrS13
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 1
- Forum: Witaj nieznajomy!
Cześć
Cześć, szukam wiedzy :) a precyzyjnie metod flashowania i stawiania na nogi TS-xxx- kubakuba77
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 1
- Forum: Witaj nieznajomy!
Cześć
Witajcie, Od paru dni jestem użytkownikiem QNAPa TS-251D, którego zakupiłem z przeznaczeniem jako rejestrator oraz dodatkowo jako magazyn danych może kiedyś na tym uruchomię Suple, stronę www lub pocztę email. W temacie jestem kompletnie zielony więc liczę na pomoc i wyrozumiałość całej tu...- dobo
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 1
- Forum: Witaj nieznajomy!
Cześć!
Czesć! Po porannej kawie i przeczytaniu paru artykułów i innych postów pojawiło się więcej pytań niż odpowiedzi, bądźcie dla mnie łaskawi.- Lemonsoda
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 2
- Forum: Witaj nieznajomy!