Cześć wszystkim !
Witam wszystkich posiadaczy QNAP'ów- crprog
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 4
- Forum: Witaj nieznajomy!
- I
Powitanie
Cześć,Chciałem się przywitać z wszystkimi użytkownikami.Jestem "zielony" i dopiero zaczynam (mam nadzieję) przygodę z urządzeniem.Mam na 2 tygodnie pożyczonego TS-251A 4GB z dwoma dyskami po 1TB (jest do sprzedania i jak go ogarnę, to wykupię :))Przepraszam z góry jeżeli jakieś moje...- IrekG
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 4
- Forum: Witaj nieznajomy!
- A
Cześć
Chciałem się serdecznie przywitać, cześć!- ArturBzy
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 4
- Forum: Witaj nieznajomy!
Cześć
Cześć wszystkim. Jestem z Wrocławia i dopiero zaczynam przygodę z NAS'ami.Pozdrawiam- macgregory
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 4
- Forum: Witaj nieznajomy!
Cześć
Cześć Wszystkim, zarejestrowałem się tutaj żeby pomagać i szukać pomocy ;)- LMKDpl
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 4
- Forum: Witaj nieznajomy!
witam się
Cześć. Mam na imię Jacek. Jestem zielony w tematach związanych z informatyką ale mam nadzieję że dzięki temu forum to się nieco zmieni i zdołam rozwiązać moje problemy związane z zakupem serwera NAS.- jac
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 5
- Forum: Witaj nieznajomy!
Przedstawiam się:)
Cześć. Jestem Andrzej. Mam kilka pytań ale zanim zacznę pytać to trochę poczytam:)- BobTodd
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 4
- Forum: Witaj nieznajomy!
Witam!
Cześć wszystkim.Koljeny szczęsliwy do czasu posiedacz synka melduje się na forum :)- morton85
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 8
- Forum: Witaj nieznajomy!
Cześć
jestem w trakcie podłączania kamery ip. poszukuję wiedzy, jeśli odkryję coś nowego to również się wiedzą podzielę.- nutria
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 3
- Forum: Witaj nieznajomy!
Cześć
Cześć, czekam na QNAP TS-251B. Wcześniej posiadałem NAS Zyxel NSA320 (2x6TB RAID 1) ponad 6 lat, aż wczoraj wyzionął ducha :(- rafixo
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 3
- Forum: Witaj nieznajomy!
Cześć
Witam wszystkich od jakiegos czasu jestem szczesliwym posiadaczem TS-253A :) pozdrawiam- banan0s
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 3
- Forum: Witaj nieznajomy!
Powitanie
Dzień dobry wszystkim Forumowiczom, obiecuje dużo czytać, mało pytać, a jeśli pisać to tylko na temat :-) Marcin- MarcinQnp
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 4
- Forum: Witaj nieznajomy!
Cześć
Witam Jam tetrus z w miarę sprawnymi łapami, serwerem Qnap i NordVPN. Trochę pokopię za informacjami :)- KotBEZbutow
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 5
- Forum: Witaj nieznajomy!