Cześć i czołem
Witam wszystkich użytkowników :) Od ponad roku jestem posiadaczem QNAP TS-451A-2G (tak btw nie znalazłem go na liście wyboru przy zakładaniu konta na forum). Skonfigurowany spartańsko, bez dużej wiedzy więc pewnie spotkamy się w innych tematach tego forum, aby dowiedzieć się jak skonfigurować...- Fiemka
- Temat
- czesc ts-451a
- Odpowiedzi: 4
- Forum: Witaj nieznajomy!
Cześć
Witam wszystkich użytkowników, mam na imię Grzegorz i jestem szczęśliwym posiadaczem mojego pierwszego serwera, mam nadzieje ze nie będę musiał korzystać z pomocy technicznej :D Pozdrawiam- GregoryAlone
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 4
- Forum: Witaj nieznajomy!
Cześć QNAP-owcy :)
Od jakiegoś czasu "bawię" się moim 670Pro z i5/16gb ram i jestem bardzo zadowolony :)- slavo_s2k
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 3
- Forum: Witaj nieznajomy!
Cześć Wszystkim!
NASzło mnie na serwer i teraz włosy z głowy rwę.- misosz
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 4
- Forum: Witaj nieznajomy!
Pomoc Plex biblioteka mediów wyświetla tylko część mediów
Na wstępie - plex jako strumieniowanie mediów działa bardzo dobrze. Niestety zarządzanie biblioteką mediów jest tragiczne. Mam na swoim NAS ok 1700 plików filmów i seriali. Są one podzielone na foldery np filmy dla dzieci, seriale, filmy 1, filmy 2. Wszystkie te foldery są umieszczone w jednym...- Mol
- Temat
- biblioteka czesc plex
- Odpowiedzi: 22
- Forum: Serwery multimediów (Plex, Jellyfin, Emby, DLNA)
Ogólne cześć wszystkim
Jestem świeżo upieczonym właścicielem TS-251B-2G. W profilu wybrałem TS-251+ dlatego, że nie udało mi się znaleźć na liście swojego modelu. Albo ślepym albo go tam jeszcze nie ma :-)- vitoldo
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 1
- Forum: Witaj nieznajomy!
Pomoc Część pamięci RAM niedostępna
Cześć,Wiecie w czym może tkwić przyczyna, że nie cała pamięć RAM jest dostępna? W TS-863 z 6GB dostępne jest niecałe 5GB.Dla porównania w TS-453 oraz TS-431 - dostępna jest cała zainstalowana pamięć RAM.- cajar
- Temat
- czesc ram
- Odpowiedzi: 6
- Forum: Podstawowe ustawienia i inicjalizacja systemu
Cześć
Po kilku latach od zarejestrowania się w końcu nastąpił zakup pierwszego Qnapa tak więc czas się przywitać :)- mirimo
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 1
- Forum: Witaj nieznajomy!
Cześć - NAStąpił ten moment
Cześć wszystkim,Jedzie do mnie TS-251+. Teraz tylko upgrade RAM,u i ... pewnie częste wizyty na forum ;).Do usłyszenia!- tomec
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 1
- Forum: Witaj nieznajomy!
Cześć
Cześć. Jestem Piotrek i od kilku lat użytkuję QNAP TS-219P.- Jahu_80
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 2
- Forum: Witaj nieznajomy!
- Q
Cześć
Cześć, Mam na imię Łukasz, i jeszcze narazie błądze posiadając S DS415play.- qkimaster
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 3
- Forum: Witaj nieznajomy!
- G
Cześć :-)
Witam Wszystkich :Dowidzenia:i życzę miłego dnia B-)Pozdrawiam Filip.- Godlo
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 2
- Forum: Witaj nieznajomy!
Cześć
Jestem użytkownikiem Qnap TS-219P+ od kilku lat. Sprzęt jest naprawdę super i sprawdza się w każdym zadaniu jakie do tej pory wykonuje. Co prawda wykorzystuję go obecnie w ok 60% jego możliwości to jak do tej pory nie sprawiał żadnych problemów. Jednak znalazła się rzecz, która mnie skłoniła do...- widar123
- Temat
- czesc
- Odpowiedzi: 1
- Forum: Witaj nieznajomy!