1. donat2000

    Dzień dobry wszystkim 😄

    Dzień dobry wszystkim!
  2. M

    Dzień dobry

    Witam wszystkich. Jestem użytkownikiem urządzenia TS-432XU-RP i TS-469Pro.
  3. Oshin2

    Dzień dobry !

    Dzień dobry Wszystkim.Jestem nowym użytkownikiem QNAPA Mam mnóstwo pytań ale jednak zaczynam od przeglądania Forum bo kilkukrotnie już pomogło ;-)Pozdrawiam, Mariusz
  4. Mikolay

    Dzień Dobry

    Dzień Dobry
  5. G

    Dzień dobry

    Myślałem, że wszystkie fora w rodzimym języku umarły wraz z wprowadzeniem RODO. Tym bardziej miło powitać :).QNAPY mam od lat, ts-219, ts-219+, ts-451 (ten akurat chyba padł po 8 latach), ts-451d2 plus dwa do kamer ale modelu nie pamiętam, stara sprawaPóki co jestem pod mega wrażeniem...
  6. kemot18

    Dzień dobry

    Witajcie
  7. beza

    Dzień dobry

    Witam wszystkich.W sumie po raz drugi, bo już kiedyś byłem na tym forum, ale adres mailowy został zlikwidowany. Tak czy siak, życzę owocnej wymiany wiedzy i poglądów.pozdrawiam
  8. A

    Dzień dobry

    Dzień dobry Forumowicze.
  9. crystian

    Dzień dobry cześć

    Witam i pozdrawiam, sam właśnie wychodzę z anginy.
  10. yasiek

    Dzień dobry :))

    Wita użytkownik 453Be aktualnie niedziałającego :(
  11. J

    Dzień dobry :)

    Jak w temacie, dzień dobry Wszystkim :) Jestem Marcin i od jakiegoś czasu mam do czynienia z serwerami Qnap. Do tej pory radziłem sobie samodzielnie ale dochodzę do wniosku, że czasem lepiej spytać niż wyważać otwarte drzwi... :)
  12. Varia

    Witam & Dzień dobry & Hello :)

    Witam! Dopiero zaczynam przygodę z serwerami NAS i urządzeniami QNAP więc z góry przepraszam jeśli zdenerwuje kogoś podstawowymi czy tam banalnymi pytaniami.Pozdrawiam
  13. CAD

    Cześć, Dzień Dobry !

    jak w temacie :Hello:Miłego dnia dla wszystkich i do zobaczenia w innych wątkach !CAD
  14. jbbb2

    Dzień dobry

    Dzień dobry wszystkim! :)
  15. danielos77

    Dzień dobry

    Witam wszystkich użytkowników Qnapów :)
  16. naughtydog

    Dzień Dobry

    Dzień Dobry,Bardzo mi miło do Was dołączyć.
  17. sloniostg

    Dzień Dobry

    Nazywam się Paweł Piotr, od 20 lat nie pije, lubięszybkie samochody i ładne kobiety, w wolnych chwilach toczę z żukami gnój.
  18. posterboy

    Dzień dobry

    Pozdrawiam zacne grono :)
  19. argentrol

    Dzień dobry

    Jak w temacie. To mój pierwszy post na forum.
  20. softmen

    Dzień dobry wieczór

    Witam Wszystkich,Grzegorz wraz z TS-431P2 i TS-639Pro.