Dzień dobry wszystkim 😄
Dzień dobry wszystkim!- donat2000
- Temat
- dzień dobry
- Odpowiedzi: 2
- Forum: Witaj nieznajomy!
- M
Dzień dobry
Witam wszystkich. Jestem użytkownikiem urządzenia TS-432XU-RP i TS-469Pro.- Mariuszz
- Temat
- dzień dobry
- Odpowiedzi: 0
- Forum: Witaj nieznajomy!
Dzień dobry !
Dzień dobry Wszystkim.Jestem nowym użytkownikiem QNAPA Mam mnóstwo pytań ale jednak zaczynam od przeglądania Forum bo kilkukrotnie już pomogło ;-)Pozdrawiam, Mariusz- Oshin2
- Temat
- dzień dobry
- Odpowiedzi: 1
- Forum: Witaj nieznajomy!
- G
Dzień dobry
Myślałem, że wszystkie fora w rodzimym języku umarły wraz z wprowadzeniem RODO. Tym bardziej miło powitać :).QNAPY mam od lat, ts-219, ts-219+, ts-451 (ten akurat chyba padł po 8 latach), ts-451d2 plus dwa do kamer ale modelu nie pamiętam, stara sprawaPóki co jestem pod mega wrażeniem...- grubymisiek
- Temat
- dzień dobry
- Odpowiedzi: 2
- Forum: Witaj nieznajomy!
Dzień dobry
Witam wszystkich.W sumie po raz drugi, bo już kiedyś byłem na tym forum, ale adres mailowy został zlikwidowany. Tak czy siak, życzę owocnej wymiany wiedzy i poglądów.pozdrawiam- beza
- Temat
- dzień dobry
- Odpowiedzi: 0
- Forum: Witaj nieznajomy!
- A
Dzień dobry
Dzień dobry Forumowicze.- Artproject-2004
- Temat
- dobry dzień dobry
- Odpowiedzi: 4
- Forum: Witaj nieznajomy!
Dzień dobry cześć
Witam i pozdrawiam, sam właśnie wychodzę z anginy.- crystian
- Temat
- czesc dzień dobry
- Odpowiedzi: 1
- Forum: Witaj nieznajomy!
Dzień dobry :))
Wita użytkownik 453Be aktualnie niedziałającego :(- yasiek
- Temat
- dzień dobry
- Odpowiedzi: 2
- Forum: Witaj nieznajomy!
- J
Dzień dobry :)
Jak w temacie, dzień dobry Wszystkim :) Jestem Marcin i od jakiegoś czasu mam do czynienia z serwerami Qnap. Do tej pory radziłem sobie samodzielnie ale dochodzę do wniosku, że czasem lepiej spytać niż wyważać otwarte drzwi... :)- Jahoox
- Temat
- dzień dobry
- Odpowiedzi: 1
- Forum: Witaj nieznajomy!
Witam & Dzień dobry & Hello :)
Witam! Dopiero zaczynam przygodę z serwerami NAS i urządzeniami QNAP więc z góry przepraszam jeśli zdenerwuje kogoś podstawowymi czy tam banalnymi pytaniami.Pozdrawiam- Varia
- Temat
- dzień dobry hello
- Odpowiedzi: 0
- Forum: Witaj nieznajomy!
Cześć, Dzień Dobry !
jak w temacie :Hello:Miłego dnia dla wszystkich i do zobaczenia w innych wątkach !CAD- CAD
- Temat
- czesc dzień dobry
- Odpowiedzi: 1
- Forum: Witaj nieznajomy!
Dzień dobry
Witam wszystkich użytkowników Qnapów :)- danielos77
- Temat
- dzień dobry
- Odpowiedzi: 1
- Forum: Witaj nieznajomy!
Dzień Dobry
Dzień Dobry,Bardzo mi miło do Was dołączyć.- naughtydog
- Temat
- dzień dobry
- Odpowiedzi: 0
- Forum: Witaj nieznajomy!
Dzień Dobry
Nazywam się Paweł Piotr, od 20 lat nie pije, lubięszybkie samochody i ładne kobiety, w wolnych chwilach toczę z żukami gnój.- sloniostg
- Temat
- dzień dobry
- Odpowiedzi: 2
- Forum: Witaj nieznajomy!
Dzień dobry
Pozdrawiam zacne grono :)- posterboy
- Temat
- dzień dobry
- Odpowiedzi: 0
- Forum: Witaj nieznajomy!
Dzień dobry
Jak w temacie. To mój pierwszy post na forum.- argentrol
- Temat
- dzień dobry
- Odpowiedzi: 2
- Forum: Witaj nieznajomy!
Dzień dobry wieczór
Witam Wszystkich,Grzegorz wraz z TS-431P2 i TS-639Pro.- softmen
- Temat
- dzień dobry
- Odpowiedzi: 1
- Forum: Witaj nieznajomy!