Dzień dobry :)
Witam wszystkich. Zakupiłem swojego pierwszego NASa i w miarę możliwości czasowych zaczynam się powoli edukować :)- pcwieluch
- Temat
- dzień dobry
- Odpowiedzi: 2
- Forum: Witaj nieznajomy!
Dzień dobry wszystkim
Od jakiegoś czasu przeglądam forum i chłonę zawartą w nim wiedzę. W końcu postanowiłem się zarejestrować Przymierzam się do zakupu swojego pierwszego Qnapa pozdrawiam- seth77
- Temat
- dzień dobry
- Odpowiedzi: 1
- Forum: Witaj nieznajomy!
- L
dzien dobry
qnap kupiony, oczywiscie z nim walcze i stad obecnosc na forum :D.o kontenery docker/lxc - to w ktorym dziale pytac? pokonala mnie ta technologia...- luzak34
- Temat
- dzień dobry
- Odpowiedzi: 1
- Forum: Witaj nieznajomy!
Dzień dobry
Dzieńn dobry państwu. Jestem Jacek. Zakupiłem ostatnio QNAPa TS-328 (przy okazji nie znalazłem tego modelu przy uzupłnianiu profilu, może źle szukałem) Pozdrawiam wszystkich- slimjim2
- Temat
- dzień dobry
- Odpowiedzi: 1
- Forum: Witaj nieznajomy!
Dzień dobry
Witam wszystkich bardzo gorąco.- SP421219
- Temat
- dzień dobry
- Odpowiedzi: 1
- Forum: Witaj nieznajomy!
Dzień Dobry
Dzień DobryJestem Łukasz zajmuję się sprzętem IT w instytucji kultury W pracy posiadamy Qnap-a Ts-453U którego próbuję wykorzystać do różnych zastosowań.Z Poważaniem Łukasz- lukspy1984
- Temat
- dzień dobry
- Odpowiedzi: 2
- Forum: Witaj nieznajomy!
Dzień dobry
Długo nosiłem się z zamiarem kupna jakiegoś NASa, wybór padł na QNAPa TS-251B i jestem bardzo zadowolony. W przyszłości będę celował w wersję 4-zatokową.- enkoder
- Temat
- dzień dobry
- Odpowiedzi: 2
- Forum: Witaj nieznajomy!
Dzień dobry
Witam wszystkich jestem nowym posiadaczem TS-473- Tygrysek2002
- Temat
- dzień dobry
- Odpowiedzi: 2
- Forum: Witaj nieznajomy!
- F
Dzień dobry ;) + prośba o poradę
Dzień dobry wszystkim! Na forum trafiłem ponieważ zakupiłem swojego pierwszego QNAPa. W oczekiwaniu na przesyłki z wszystkimi zamówionymi elementami zastanawiam się, jak to wszystko poukładać, żeby chodziło jak najbardziej optymalnie.Po co mi QNAP? - Jestem z tych, którzy mimo świadomości o...- Fazi
- Temat
- dzień dobry konfiguracja sieci pomoc
- Odpowiedzi: 5
- Forum: Witaj nieznajomy!
- T
Dzień dobry
Jestem tu nowy. Z NAS Qnap mam jednak do czynienia od 2010 roku. Posiadam dwa serwery QNAP w pracy i jeden NAS w domu. Próbuję znaleźć Firmware TS-219_3.2.3_Build0212 bezskutecznie :( Pozdrawiam- Tytus
- Temat
- dzień dobry
- Odpowiedzi: 3
- Forum: Witaj nieznajomy!
- B
Dzień dobry
Cześć i czołem wszystkim :)- BWG
- Temat
- czesc dzień dobry
- Odpowiedzi: 4
- Forum: Witaj nieznajomy!
Dzień dobry :-)
Pozdrawiam z Częstochowy.- mikemouse
- Temat
- dzień dobry
- Odpowiedzi: 3
- Forum: Witaj nieznajomy!
Dziś dzień dobry
Chciałbym się przywitać na tym forum.- RafRaf1091
- Temat
- dzień dobry
- Odpowiedzi: 3
- Forum: Witaj nieznajomy!
Dzień dobry :-)
Na powitanie wszystkim miłego dnia!:)- Aero
- Temat
- dzień dobry
- Odpowiedzi: 3
- Forum: Witaj nieznajomy!
Dzień dobry
Chciałbym pozdrowić wszystkich użytkowników tego szacownego gremium. Kilka dni temu stałem się posiadaczem TS-453B Mini 4GB zapakowanego póki co w 3x6TB. Na razie mam dość bladawe pojęcie o serwerach plików i ich możliwościach, ale chyba dość mocną motywację aby się rozwijać :-)Z góry...- paolos123
- Temat
- czesc dzień dobry
- Odpowiedzi: 4
- Forum: Witaj nieznajomy!