- V
Dzień dobry wszystkim! :)
Dzień dobry, Witam się ze wszystkimi. Na forum zarejestrowałam się już jakis czas temu, ale teraz potrzebuję pilnie pomocy. Nie potrafię sama odpowiednio skonfigurowac Qnap. Jestem totalną amatorką i chciałabym używac go do przechowywania moich plików. Taka prosta rzecz. Ale nawet przesłać nie...- vanillaframe
- Temat
- dzień dobry pomoc
- Odpowiedzi: 3
- Forum: Witaj nieznajomy!
- T
Dzień dobry
Dzień dobry.Szukam NAS do domu - głównie udostępnianie plików komputerom, TV + backup ważnych danych.- Tarzan73
- Temat
- dzień dobry
- Odpowiedzi: 2
- Forum: Witaj nieznajomy!
Dzień dobry, witam szacownych forumowiczów
Cześć, Mam na imię Piotr i chciałem się z wami przywitać. Zapewne w przyszłości pojawią się pytania dotyczącę dysku NAS z serii QNAP - TS231P2 Jak narazie maszyna spisuje się znakomicie Pozdrawiam- Piotr Tworek
- Temat
- czesc dzień dobry
- Odpowiedzi: 3
- Forum: Witaj nieznajomy!
Dzień dobry
Dzień dobry wszystkim. Zarejestrowałem się, żeby trochę lepiej poznać QNAPA i dobrać odpowiedni sprzęt dla siebie.Pozdrawiam Toper- Toper
- Temat
- dzień dobry
- Odpowiedzi: 4
- Forum: Witaj nieznajomy!
Dzień dobry
Dziękuje za przyjęcie mnie do Waszego grona. Wkraczam w serwerowy świat prawie zielony i mam nadzieję pomożecie mi uzupełnieniu niezbędnej wiedzy w tej materii. Rozpoczynam z dniem dzisiejszym przygodę z TS-251+/8GB / 2 kawiory 4TB.pozdrawiam, Dariusz- darcus
- Temat
- dzień dobry
- Odpowiedzi: 5
- Forum: Witaj nieznajomy!
Dzień dobry
Dzień dobry wszystkim.:Dowidzenia:- tomko
- Temat
- dzień dobry
- Odpowiedzi: 2
- Forum: Witaj nieznajomy!
Dzień dobry z pytaniem - dysk USB jako folder multimediów?
Dzień dobry, jestem nowym użytkownikiem Qnapa, dotąd używałem WD MyCloud. NAS-a używam do archiwizacji ale również jako serwera multimedialnego. I mam pytanie: Czy da się - a jeśli tak, to jak - wykorzystać zewnętrzny dysk, podpięty do QNAP-a przez USB jako folder multimedialny. Z różnych...- Angry
- Temat
- dysk dzień dobry folder usb
- Odpowiedzi: 3
- Forum: QuMagie, Photo, Video i Music Station
Dzień dobry
Dzień dobry wszystkim na forum- Bavar
- Temat
- dzień dobry
- Odpowiedzi: 1
- Forum: Witaj nieznajomy!
- T
Dzień dobry wszystkim
Witam serdecznie zakupiłem i jak w końcu urządzenie TS 251A :)Obiecuje, że postaram się nie zaśmiecać forum sprawami banalnymi lub oczywistymi :Dowidzenia:- Tomala
- Temat
- dzień dobry
- Odpowiedzi: 2
- Forum: Witaj nieznajomy!
Dzień dobry wszystkim!
Jestem na forum od dłuższego czasu, ale nadszedł moment udzielenia się w dyskusji i dodania coś od siebie, więc zaczynam od przywitania. ;) ...i podziękowania wszystkim użytkownikom, którzy aktywnie tu działają! Dzięki Wam wiele się dowiedziałem i być może ja również coś wartościowego do tego...- kleryk6
- Temat
- dzień dobry
- Odpowiedzi: 1
- Forum: Witaj nieznajomy!
Dzień dobry
Pozdrawiam wszystkich użytkowników forum, W dziedzinie komputerów i informatyki jestem zdecydowanie amatorem, pasjonuję mnie technologia ułatwiająca życie.:D- archiwizer
- Temat
- dzień dobry
- Odpowiedzi: 1
- Forum: Witaj nieznajomy!
witam wszystkich, dzień dobry :)
Andrzej z Wawy- AndrewS
- Temat
- dzień dobry
- Odpowiedzi: 1
- Forum: Witaj nieznajomy!
Dzień Dobry
Rozpoczynam przygodę z TS-253-A. Jest to pierwszy NAS do jakiego mam dostęp. Potrzebuję się dużo dowiedzieć i nauczyć tą wiedzę stosować. Pozdrawiam Społeczność Forum. Dariusz- contro
- Temat
- dzień dobry
- Odpowiedzi: 1
- Forum: Witaj nieznajomy!
Dzień dobry wszystkim!
Genialne forum, już w kilku przypadkach znalazłem odpowiedź tylko po przeszukaniu postów.- luke.dec
- Temat
- dzień dobry
- Odpowiedzi: 1
- Forum: Witaj nieznajomy!
Dzień dobry bardzo
Dzień dobry wszystkim, mam nadzieje, że bycie członkiem tak zacnego forum, będzie skutkowało przynajmniej takimi doznaniami jak spróbowanie kieliszka zacnej wódeczki. Nie namawiam to picia alkoholu :).- gorbaczOFF
- Temat
- dzień dobry
- Odpowiedzi: 1
- Forum: Witaj nieznajomy!