- D
Dzień dobry
Witam Wszystkich i życzę miłego dnia.- Dyba
- Temat
- dzień dobry
- Odpowiedzi: 2
- Forum: Witaj nieznajomy!
Dzień dobry ..ponownie
Hmm, chyba się zgubił mój poprzedni wpis sprzed poprzedniego weekendu (nie załapał się na backup przed ostatnim katastrofem, czy coś ;) ) i profil mnie molestuje. Jakkolwiek, zdecydowanie witam wszystkich szacownych NAS'owców. Papapa- Kubek
- Temat
- dzień dobry
- Odpowiedzi: 1
- Forum: Witaj nieznajomy!
- K
dzień dobry
Od kilku tygodni jestem posiadaczem QNAPa 453A i już teraz widzę że będę potrzebować Waszej pomocy :)K.- krzys128
- Temat
- dzień dobry
- Odpowiedzi: 0
- Forum: Witaj nieznajomy!
Witajcie nieznajomi
Dzień dobry. Jako świeży posiadacz TS-251 witam grono na forum.- General
- Temat
- dzień dobry
- Odpowiedzi: 1
- Forum: Witaj nieznajomy!
Dzień dobry
Z tej strony Robert. Od kilku lat czytam, ale w końcu przyszedł czas, aby o coś zapytać.- rrosiak
- Temat
- dzień dobry
- Odpowiedzi: 1
- Forum: Witaj nieznajomy!
Dzień dobry
Dzień dobry. Jako nowy chcę się przywitać. W planie mam zakup Qnapa, ale najpierw poczytam forum żeby nie zadawać tych samych pytań.- tajniakos
- Temat
- dzień dobry
- Odpowiedzi: 1
- Forum: Witaj nieznajomy!
Dzień dobry miłośnikom rozwiązań firmy Qnap
mam na imię Tomek i jestem od tygodnia posiadaczem serwera NAS, model TS-453A.Tomek- tomistudio
- Temat
- dzień dobry qnap
- Odpowiedzi: 2
- Forum: Witaj nieznajomy!
Dzień dobry
Witam wszystkich zgromadzonych na forum. Jestem nowym użytkownikiem i serdecznie pozdrawiam.- prourug
- Temat
- dzień dobry
- Odpowiedzi: 2
- Forum: Witaj nieznajomy!