- J
Pomoc Problem z kopiowaniem Mac osx & Qnap 453A
Witam od kilku lat jestem użytkownikiem kilku wersji Qnap miedzy innymi TS 469 PRO, TS 251 Kilka dni temu kupiłem model TS 453A i mam problem, z którym nigdy się nie spotkałem nie wiem czy to wina wersji systemu Qnapa bo na innych działa.Mianowicie gdy ustawiona jest tylko usługa dla sieci...- jerzy.tesla
- Temat
- plików problem tylko
- Odpowiedzi: 1
- Forum: Udostępnianie plików, uprawnienia i AD
- Q
Przechowywanie plików w chmurze zyskuje sobie...
Przechowywanie plików w chmurze zyskuje sobie coraz większą ilość zwolenników, którzy ochoczo korzystają z takiej formy przenoszenia i dystrybuowania plików. Kolejne tego typu usługi pojawiają się jak grzyby po deszczu, choć stosunkowo niewiele takich portali decyduje się na stworzenie aplikacji...- QNAP
- Temat
- plików
- Odpowiedzi: 0
- Forum: Aktualności z branży i informacje prasowe
QNAP TS-251+
Cześć wszystkim przymierzam się do zakupu QNAP TS-251+ mam następujące pytanie: 1. Czy odtwarzał ktoś na tym modelu 4K po HDMI i czy działa ? 2. Czy będę miał problem jeśli przez jakiś czas nas będzie działał tylko z jednym dyskiem (drugi dokupię w późniejszym czasie nie zależy mi na RAID)? 3...- burunia
- Temat
- jeśli kopia plików zapasowa
- Odpowiedzi: 5
- Forum: Przed zakupem... (Porady i dylematy)
- D
defragmentacja dyskow w Qnap
Witam, Moze ktos sie orientuje jak Qnap realizuje proces defragmentacji plikow na dyskach? A jak ten proces wyglada w przypadku macierzy RAID 1? A moze to nie jest problem w Qnapie?- dziobas
- Temat
- plików temat
- Odpowiedzi: 10
- Forum: RAID, woluminy, system plików, ZFS i cache
- T
Pliki przez www
Siemacie ! Mam TS-409, 4 x 500 GB jako jeden dysk liniowy, parę katalogów (admin - pełen dostęp, everyone - tylko do odczytu) i taki se komunikat:Wiadomość systemowa There was an unusual problem serving the requested URL...- TheJa
- Temat
- admin plików
- Odpowiedzi: 8
- Forum: Udostępnianie plików, uprawnienia i AD