Pomoc Qsync i synchronizacja kilku folderów (pulpit, dokumenty)
Cześć, chciałbym zrobić taką małą firmową chmurkę ala onedrive.Zrobiłem przekierowanie portów na routerze, mam dostęp z każdego miejsca do usługi QSYNC, ale jest problem bo ta aplikacja może synchronizować jednocześnie tylko 1 folder w folderze home. A chciałbym aby kopia robiła się minimum...- Pawel1924
- Temat
- homes kopia pulpit qsync
- Odpowiedzi: 0
- Forum: Backup i migawki (HBS 3, Qsync, SnapSync)
Pomoc Zdalny pulpit przez przeglądarkę z zewnątrz sieci lokalnej
Cześć Jest możliwość zalogowania się do qnapa wysyłając tylko link do konsoli. Bo jak udostępniłem taki link znajomemu mam komunikat że dostęp anonimowy jest wyłączony i musi się zalogować. A tam jest logowanie po danych przez stronę qnapa a dopiero potem można się logować do QTS.Wersja...- maxweber
- Temat
- pulpit z zewnątrz zdalny
- Odpowiedzi: 5
- Forum: Sieć, routing i VPN (QNAP, Qhora, Switch)
Pomoc Zdalny pulpit HDstation ,bardzo wolne działanie
Witam Posiadam Serwer TS-453B 16GB pamieci i mam problem z obsługą Hdstation za pomocą pulpitu zdalnego ,cała domowa siec działa poprawnie,nie ma problemów z niskim transferem ale niestety po podłaczeniu do serwera komputera za pomocą noVNC w tej samej sieci i np probie konfiguracji KODI mam...- marcinsz0
- Temat
- hdstation pulpit wolne zdalny
- Odpowiedzi: 2
- Forum: Sieć, routing i VPN (QNAP, Qhora, Switch)
Pomoc Q TS 453 pro problem
Witam. Czy ktoś się spotkał z takim problemem, że gdy qunap pracuje jest nagrzany to nie można sie zalogować do panelu sterowania, gdy go wyłączę na jakiś czas postoi i ochłonie to wtedy można się zalogować do panelu jednak po jakimś czasie gdy znowu się nagrzeje niestety nie da rady sie...- dany1002
- Temat
- logowanie problem pulpit
- Odpowiedzi: 8
- Forum: Podstawowe ustawienia i inicjalizacja systemu
Pomoc W jaki sposób mogę usunąć pulpit którego nie używam ?.
Witam,Może ktoś z was wie jak usunąć pulpity których nie używam na 1 mam ikonki do aplikacji więc okey, ale mam dwa dodatkowe z których nie korzystam, a więc chciałbym je usunąć bo są puste . Na dole widnieją 3 kropki , więc 3 pulpity.Dzięki za pomoc.- *ARCZI*
- Temat
- pulpit
- Odpowiedzi: 2
- Forum: Podstawowe ustawienia i inicjalizacja systemu
- P
Pomoc Nie działa pulpit QTS
Gdy otwieram przez przeglądarkę stronę QNAPa wyskakuje błąd: Error Page not found or the web server is currently unavailable. Please contact the website administrator for help.W ten sam sposób wygląda próba połączenia zdalnie jak i w sieci lokalnej. Co próbowałem (ale nie pomogło): -...- Protate
- Temat
- pulpit qts
- Odpowiedzi: 2
- Forum: Podstawowe ustawienia i inicjalizacja systemu
- M
Pomoc Dodanie ikony na pulpit
Mam głupie pytanie jak dodać ikonę na pulpit Qnap? Np. Download Station 5 - mam zainstalowane, działające ale nie mam na pulpicie Qnap - jak dodać ?- mskrapi1980
- Temat
- pulpit
- Odpowiedzi: 3
- Forum: Podstawowe ustawienia i inicjalizacja systemu
Pomoc HdStation - Pulpit zdalny przez przeglądarkę
Czy istnieje możliwość połączenia się z zewnątrz do HDStation przez pulpit zdalny:Chciałbym w ten sposób sprawdzić czy Kodi działa poprawnie. Po za tym łatwiejsza bym miał obsługę tego narzędzie w konfiguracji.Bo z opisu wnioskuję że powinien pokazać mi się obraz z DStation po wybraniu...- _Floyd
- Temat
- hdstation pulpit zdalny
- Odpowiedzi: 20
- Forum: QuMagie, Photo, Video i Music Station
Instruktaż/Tutorial Ikona skrót w pulpicie QTS ...do uruchamiania własnych poleceń
Chciałbym uruchomić pewną komendę ale z poziomu strony. Najlepiej jakby można utworzyć skrót. Nie chodzi mi o to co jest w App Center, czyli nie chcę aby uruchamiało się przy starcie, lecz tylko na kliknięcie. Dokładnie polecenie wakelan.Rozwiązanie:- faber
- Temat
- aplikacja pulpit qts
- Odpowiedzi: 5
- Forum: Oh'Linux? Software hacking i QNAP modding