Pomoc Problem z logowanie do surveillance station
Brak okna logowania :-((( wersja surveillance station 5.1.0.5 nowsze nie uruchamiają się w cale.Wersja oprogramowania Firmware: 4.2.5 Model serwera: QNAP TS-212P zrobiłem reset według instrukcji i bez efektu :-( Da się przywrócić SS do ustawień fabrycznych, dostałem poniższe z supportu...- dawide
- Temat
- logowanie problem surveillance surveillance station
- Odpowiedzi: 4
- Forum: Monitoring NVR: QVR Pro, QVR Elite, Surveillance
Pomoc Przywrócienie Surveillance Station do ustawień fabrycznych
Cześć, Czy wiecie w jaki sposób można przywrócić Surveillance Station do ustawień fabrycznych? Próbowałem reinstalować aplikację z poziomu App Center, ale nie powoduje to usunięcia obecnych ustawieńWersja oprogramowania Firmware: 4.3.3 Build 20010901 Model serwera: QNAP TS-251 Odpowiem sam...- fisher
- Temat
- surveillance surveillance station
- Odpowiedzi: 0
- Forum: Monitoring NVR: QVR Pro, QVR Elite, Surveillance
- M
Pomoc Jakie kamery dla QNAP TS-212P z Surveillance Station 5.x
Witam,posiadam Qnapa - model jak w stopce - postanowiłem uruchomić na nim monitoring tyłów swojego podwórka, bo w okolicy licho nie śpi, jak to mawiają. No i pozostaje mi do rozwiązania główny temat - dobrania właściwej kamery.Moje założenia:- teren jaki chce objąć monitoringiem to około...- mccnex
- Temat
- kamery qnap qnap ts-212p surveillance surveillance station ts-212p
- Odpowiedzi: 13
- Forum: Monitoring NVR: QVR Pro, QVR Elite, Surveillance
Pomoc Surveillance Station - błędne hasło po upgrade systemu
WitamPo upgrade systemu w NAS do 64-bitowej wersji 4.3.3 straciłem możliwość zalogowania się do Surveillance Station. Komunikat o nieprawidłowej nazwie użytkownika lub haśle. Próbowałem odinstalować i zainstalować ponownie, ale to nic nie dało.Jak zresetować/ustawić/cokolwiek zrobić, aby...- Irokez
- Temat
- hasło surveillance surveillance station upgrade
- Odpowiedzi: 0
- Forum: Monitoring NVR: QVR Pro, QVR Elite, Surveillance
Pomoc Downgrade paczki QPKG (Surveillance Station)
Mam podejrzenie, że nowe wersje SS wniosły pewne bugi i chciałem wrócić do jednej z poprzednich wersji aby zweryfikować problem. Jak najlepiej to zrobić? Podejrzewam, że należy wyszukać binarkę z https://download.qnap.com/QPKG/ i ręcznie zainstalować? W jaki sposób można wyszukać konkretnego...- fisher
- Temat
- downgrade qpkg surveillance station
- Odpowiedzi: 1
- Forum: Centrum aplikacji (App Center / QPKG)
- D
Pomoc Surveillance Station jak zrobić Reset do ustawień fabrycznych ?
Surveillance Station jak zrobić Reset do ustawień fabrycznych ?Surveillance Station cały czas pamięta zapisaną ustawienia mimo odinstalowania SS w app center- dziadek-NET
- Temat
- reset surveillance surveillance station
- Odpowiedzi: 5
- Forum: Monitoring NVR: QVR Pro, QVR Elite, Surveillance
Pomoc 4K-4042IRKS - kilka pytań odnośnie kamery
Jest to mój pierwszy post więc chciałbym przywitać wszystkich forumowiczów.Zakupiłem kamerę 4K-4042IRKS w firmie MERX i mam co do niej kilka pytań na które nie znalazłem odpowiedzi:Kamera została poprawnie dodana do SS, jednakże nie umiem zmusić SS, żeby rozpoczynał nagrywanie po wykryciu...- fisher
- Temat
- surveillance station
- Odpowiedzi: 28
- Forum: Monitoring NVR: QVR Pro, QVR Elite, Surveillance
Pomoc TS321 i surveillance station pusta strona logowania
Witajcie. Mam od jakiegoś czasu qnapa TS321. Działa na nim wszystko wyśmienicie oprócz jednej usługi czyli surveillance station. Chciałem podpiąć kamerę hikvision do serwera, ale po zainstalowaniu usługi mam dziwnie pustą stronę logowania. Tak poczytałem aby ją restartować, dodać /cgi-bin/ ale i...- grafixonline
- Temat
- surveillance station
- Odpowiedzi: 4
- Forum: Monitoring NVR: QVR Pro, QVR Elite, Surveillance
- S
Pomoc QNAP jako stacja monitoringu na osobnym interfejsie - da się ??
Mam do was pytanie, czy ktoś próbował tak ustawić QNAP aby stacja monitoringu była dostępna tylko z jednego interfejsu ? Zależy mi na rozdzieleniu dostępu do volumenów na interfejsie 1 a na 4 tylko do kamer w innej klasie adresowej ? Jest to do ogarnięcia ?- sq1hma
- Temat
- onvif surveillance surveillance station
- Odpowiedzi: 5
- Forum: Monitoring NVR: QVR Pro, QVR Elite, Surveillance
- U
Pomoc Kamera Yudor H7A33P czy będzie działać z QNAP SS lub VioStorem?
Coś będę potrzebować ale jeszcze nie teraz :-) ćɐʍosołƃɐz ǝᴉzpęq żǝʇ I czy będzie ona działać z qnap vistro vs-2012.- unr3al2
- Temat
- surveillance station viostor
- Odpowiedzi: 1
- Forum: Monitoring NVR: QVR Pro, QVR Elite, Surveillance
Pomoc Jak skonfigurować kamerę AXP CC1280H4I36WOn-K w Stacji monitoringu
Witam,Posiadam QNAPa - model TS-259 Pro i kamerę AXP model CC1280H4I36WOn-K. Czy można skonfigurować kamerę AXP w tym modelu? Czy tylko działają kamery które są na liście kompatybilnych kamer?M- mlzkrk
- Temat
- onvif surveillance station
- Odpowiedzi: 5
- Forum: Monitoring NVR: QVR Pro, QVR Elite, Surveillance