Pomoc Brak uprawnień 'rw' do katalogu mimo prawidłowych ustawień.
Witam, Mam problem z dostępem 'rw' do folderów udostępnionych dla użytkownika:Obecnie drzewo wygląda tak:Backup....................................................karol RW ...|----> other..........................................karol RW ...|---->...- ckarol86
- Temat
- brak brak uprawnień uprawnienia
- Odpowiedzi: 6
- Forum: Udostępnianie plików, uprawnienia i AD
Pomoc Uprawnienia Windows ACL do folderów to za mało aby mieć dostęp
Witajcie,Mam pytanie odnośnie uprawnienie do udostępnionych folderów.Shared folders mam włączone Windows ACL Support. Przez otoczenie sieciowe w Windows ustawiam uprawnienie do folderu. Dla usera X daje pełne prawa i niestety to nie wystarczy, żeby mógł się dostać do niego. Muszę mu...- Kondi
- Temat
- acl dostęp uprawnienia windows
- Odpowiedzi: 0
- Forum: Udostępnianie plików, uprawnienia i AD
Pomoc Folder, którego nie widać w file station, za to widać w eksploratorze plików windows
Cześć. Podczas przeglądania zawartości NAS poprzez eksplorator windows (otoczenie sieciowe) w folderze Zdjęcia widzę folder, którego nie widać, kiedy przeglądam zawartość NAS poprzez file station. Jak usunąć dodatkowy folder? Nie mogę tego zrobić z poziomu eksplorera systemu windows - nie ma...- lipek81
- Temat
- folder udostępnianie uprawnienia
- Odpowiedzi: 1
- Forum: Udostępnianie plików, uprawnienia i AD
Pomoc Foldery współdzielone nie widoczne w Fila Station
Witam wszystkich,Ostatnio stała się dziwna rzecz. Zauważyłem, że brakuje mi folderów w File Station, które były folderami współdzielonymi. Po sprawdzeniu Folderów współdzielonych okazałą się, że foldery się znalazły, ale niestety nie ma do nich dostępu (tak jak na załączonym screenie)...- matir
- Temat
- foldery qnap uprawnienia
- Odpowiedzi: 0
- Forum: Podstawowe ustawienia i inicjalizacja systemu
Pomoc Active Directory - foldery udostępnione i uprawnienia
Cześć, zaczynam zabawę z QNAPem. W firmie został zakupiony TS-831XU-RP. Wpiąłem do do domeny AD. Widzę wszystkich użytkowników i grupy domenowe. Teraz mam pytanie odnośnie folderów współdzielonych i praca na nich za pomocą protokołu SMB.Poniżej przykład struktury katalogów:WYMIANA (folder...- kosa351
- Temat
- active directory foldery uprawnienia
- Odpowiedzi: 2
- Forum: Udostępnianie plików, uprawnienia i AD
Pomoc Uprawnienia do podkatalogów i rozszerzeń dla userów
<-- UWAGA! Treść tej notatki usuń przed publikacją swojego pytania! --> Witam! Jestem początkującym użytkownikiem i nie wiem jak się zabrać do porządnej organizacji danych na serwerze qnap żbeby potem nie pluć w brodę.Sytuacja ma się tak w firmie mamy 3 komputery BIURO, GRAFIK, MASZYNA CNC...- witox4
- Temat
- color d14841 plików swojego uprawnienia
- Odpowiedzi: 1
- Forum: Udostępnianie plików, uprawnienia i AD
- M
Pomoc Dziwne uprawnienia dostępu do folderów udostępnianych na NAS
Cześć,Zauważyłem przypadkowo dziwną niespójność prezentacji uprawnień do folderów na serwerze i od kilku dni zastanawiam się co jest tego przyczyną i jak to skorygować.Moja infrastruktura jest oparta o router ASUS DSL-N55U, który zarządza ruchem LAN, adresacją IP oraz jest AP WiFi. Do...- marker
- Temat
- nas uprawnienia
- Odpowiedzi: 8
- Forum: Udostępnianie plików, uprawnienia i AD
- A
Pomoc Rozpoznawanie twarzy na wszystkich kontach jednakowe? UPRAWNIENIA usera NAS w PhotoStation
Witam serdecznie. To mój pierwszy post na forum. Kiedyś trzeba zacząć :) NAS który posiadam służył mi do tej pory za backup danych oraz zdjęć. Nic więcej. Od niedawna zacząłem jednak bardziej go wykorzystywać, głównie jeśli chodzi o zdjęcia. Te które posiadam są tzw prywatne (rodzinne) i raczej...- AXD
- Temat
- nas photostation uprawnienia
- Odpowiedzi: 2
- Forum: QuMagie, Photo, Video i Music Station
- D
Pomoc QSYNC - usuwanie folderów lokalnych
Witam, Jestem w trakcie wdrożenia małego QNAPa w biurze projektowym. Ze względu na wielu współpracowników rozsianych w kilku lokalizacjach wybór padł na synchronizację za pomocą aplikacji QSYNC. Wszystko działa tak, jak tego oczekiwałem. Uprawnienia do folderów nadane, rozwiązanie zapobiega...- Danek9
- Temat
- color folderów qsync uprawnienia żeby
- Odpowiedzi: 0
- Forum: Centrum aplikacji (App Center / QPKG)
- B
Pomoc Uprawnienia do plików - zaawanoswane prawa dostepu
Dzień dobry,Drodzy Państwo, uprzejmie proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu uprawnień do plików dla grup i użytkowników.Mam włączone zaawansowane uprawnienia do plików, wyłączone Windows ACL.Zdefiniowałem kilka grup użytkowników: księgowość, sekretariat, handlowcy, itd, Generalnie wszyscy...- bartassw
- Temat
- brak uprawnień prawa dostępu uprawnienia
- Odpowiedzi: 2
- Forum: Udostępnianie plików, uprawnienia i AD
- M
Pomoc Uprawnienia dostępu do katalogu - Qfinder
Witam, chciałbym postawić w firmie serwer w oparciu o QNAP TS-231P. Skonfigurowałem dysk NAS zgodnie z instrukcją, a następnie zacząłem tworzyć katalogi sieciowe i przydzielać uprawnienia poszczególnym użytkownikom. Problem się zaczyna w momencie, kiedy chcę określić dostęp do dysku z poziomu...- mieczyk100
- Temat
- dostęp qfinder uprawnienia
- Odpowiedzi: 3
- Forum: Udostępnianie plików, uprawnienia i AD
- A
Pomoc Ograniczenie użytkownikom praw dostępu do katalogu w PhotoStation 5
Mam problem prawami dostępu do folderów.Skonfigurowałem prawa dostępu do podfolderu w folderze Multimedia. Chciałem, żeby dostęp do jednego podfolderu mieli tylko wybrani użytkownicy. W Panelu sterowania w Ustawieniach uprawnień - Foldery współdzielone włączyłem zaawansowane prawa dostępu i...- aroguski
- Temat
- dostęp dostępu folderów photostation uprawnienia
- Odpowiedzi: 2
- Forum: QuMagie, Photo, Video i Music Station
- F
Pomoc Przenoszenie udziałów z uprawnieniami na inny wolumin
Witam wszystkich. Mam na Qnapie wolumin1 skonfigurowany jako RAID-1. Dodałem niedawno do mojego Qnapa nowe dyski i stworzyłem z nich nowy wolumin2 również w RAID-1. Dla wyrównania obciążenia dysków chciałbym przenieść część udziałów z wolumin1 na wolumin2. Naturalnie chcę przenieść je wraz z...- Freeday
- Temat
- uprawnienia wolumin
- Odpowiedzi: 6
- Forum: Udostępnianie plików, uprawnienia i AD
Pomoc FTP - brak uprawnień w zdalnym katalogu
Witam, mam problem z usługą FTP. Mam założone konto "user1" - i poprzez ftp (używam Total Commander) mogę bez problemu się zalogować i widzę katalogi wcześniej przeze mnie udostępnione ( Download ... oraz katalog domowy "home" ). Nie mogę jednak skopiować bezpośrednio danych po zalogowaniu...- kordusson
- Temat
- ftp home uprawnienia
- Odpowiedzi: 2
- Forum: Udostępnianie plików, uprawnienia i AD