Pomoc HD Station - tearing
Cześć, zauważyłem ostatnio u siebie tearing obrazu. Nie ważne, czy w KODI, czy Youtube, czy w Chrome. Sprawdzałem też kombinacje różnych rozdzielczości, odświeżania i overskanu. Nie pamiętam, czy w poprzedniej wersji HD station tak było. Ma ktoś podobnie?Wersja oprogramowania HD Station 3.2.3...- zgoneq
- Temat
- color hd station station wersji
- Odpowiedzi: 16
- Forum: HD Station, Kodi i wyjście HDMI
- M
Pomoc Opuszczenie kanału beta
Witam Wcześniej korzystałem z S.Jutro powinienem otrzymać qnap ts-253A. Czytałem dużo o nowym beta qts 4.3 i bardzo mi się podoba. Czy jeśli wgram sobie betę można potem po otrzymaniu finalnej wersji zrezygnować z kanału beta i używać wersji publicznej ?- marekmotyka
- Temat
- beta wersji
- Odpowiedzi: 7
- Forum: Podstawowe ustawienia i inicjalizacja systemu
- B
Artykuł QNAP QTS 4.3 Beta: bardziej inteligentna obsługa serwerów NAS
Popularne serwery NAS firmy QNAP doczekały się aktualizacji systemu operacyjnego. Co ten sprzęt do firmy zyskuje wraz z pojawieniem się QTS 4.3 w wersji Beta?QNAP QTS 4.3 to przede wszystkim nowe funkcje, które mają zwiększać wydajność i automatyzować część procesów. Są też nowe aplikacje –...- benchmark.pl - RSS
- Temat
- benchmark station wersji
- Odpowiedzi: 0
- Forum: Aktualności z branży i informacje prasowe
- M
Pomoc Qsync i niedziałająca kontrola wersji
Cześć,Moje urządzenie to QNAP TS219P+. Wersja oprogramowania 4.2.1 Bulid 20160601.Uruchomiłem usługę Qsync. Foldery grupowe znajdują się w folderze Qsync. Foldery użytkowników w homes/user/Qsync. Ani w jednym ani w drugim przypadku nie działa jednak kontrola wersji, mimo tego, że jest...- michalz
- Temat
- może qsync wersji
- Odpowiedzi: 6
- Forum: Centrum aplikacji (App Center / QPKG)
Pomoc PLEX - odtwarzane video zacina się
Witam,od pewnego czasu mam problem z wydajnością przy oglądaniu niektórych filmów przez PLEX na TV. Podczas oglądania obciążenie procesora sięga niemalże 100% i odtwarzanie zacina się. Powyłączałem nawet wszystkie inne aplikacje, choć ich nie wiele używam, ale to nic nie zmieniło. Filmy HD z...- miekac
- Temat
- plex plexa start wersji
- Odpowiedzi: 9
- Forum: Serwery multimediów (Plex, Jellyfin, Emby, DLNA)
Pomoc qsync i historia plików w innych synchronizowanych folderach
Witam, Jestem tu nowy, więc przepraszam, jeśli piszę coś niefachowo. Uruchomiłem Qsync i klienta na komputerze. Nie potrafię znaleźć rozwiązania problemu następującego. Chciałbym dodać więcej folderów z kompa do Qsync. Po podłaczeniu jednego folderu z kompa (np. "Moje dokumenty") nie ma juz...- doc_pb
- Temat
- jeśli plików qsync tylko wersji
- Odpowiedzi: 9
- Forum: Centrum aplikacji (App Center / QPKG)
- Q
Firma QNAP Systems, Inc. ogłosiła...
Firma QNAP Systems, Inc. ogłosiła udostępnienie nowej wersji oprogramowania QTS – 4.2.1. Najnowsza odsłona tego inteligentnego systemu operacyjnego została wzbogacona o nowe funkcje, podnoszące komfort korzystania z serwerów NAS. Nowe aplikacje pozwalają jeszcze łatwiej zarządzać zgromadzonymi...- QNAP
- Temat
- dzięki plików station wersji
- Odpowiedzi: 0
- Forum: Aktualności z branży i informacje prasowe
- A
Pomoc Kiepska czcionka po aktualizacji do QTS 4.2
Witam.Po aktualizacji QTS z wersji 4.1 do 4.2 w moim TS-251 czcionka ma teraz kiepski wygląd i jest mało czytelna. Niektóre litery mają różną grubość a w tle jest jakby cień napisu. Generalnie kiepsko się to czyta, zarówna na IE jak i na Firefox-ie. Poniżej załączam obrazki jak to mniej więcej...- asasin
- Temat
- aktualizacji czcionka wersji
- Odpowiedzi: 4
- Forum: Podstawowe ustawienia i inicjalizacja systemu
Pomoc Serviio
Witam,od paru tygodni czekam na wydanie Serviio wersji 1.6 qpkg. Wersja na Windows jest juz dostepna. Dlaczego czekam akurat na ten serwer dlna ? Bo okazuje sie, ze jako jedyny (testowalem Plex, Twonky Media, QNAP, Emby) wspiera moj Samsung TV C series jesli chodzi o wznawianie odtwarzania w...- Cristobaal
- Temat
- build serviio wersji windows
- Odpowiedzi: 3
- Forum: Serwery multimediów (Plex, Jellyfin, Emby, DLNA)
- K
Pomoc HS-251 brak obrazu po HDMI po aktualizacji HD Station de wersji 3.1.2
Witam,Dziś po aktualizacji HD Station de wersji 3.1.2 na moim HS-251 brak obrazu po HDMI. Mam go podłączony do amplitunera Pioneer i tak działał przez 6 miesięcy. Nie pomagają restarty NASa ani HD station. HD Station działa bo mogę nim "sterować" za pomocą QRemote, ale nie ma obrazu. Nie...- kaluzaw
- Temat
- aktualizacji obrazu station wersja wersji
- Odpowiedzi: 3
- Forum: HD Station, Kodi i wyjście HDMI
Pomoc rtorrent jakiś okrojony i nie działa ??
Witam Niedawno miałem problem z NAS'em (okazało się że zasilacz padł), po naprawie odpaliłem NAS'a i okoazało się, że coś się skopało i trzeba było ponownie wgrać system (nie wiem jak się mówi fachowo w każdym razie dane zostały na dysku poprzednio zainstalowane programy skasowane zostały)...- janus
- Temat
- chodzi nas'a rtorrent rtorrenta wersji
- Odpowiedzi: 2
- Forum: Download Station i klienci P2P