Pomoc Aktualizacja oprogramowania do wersji 5

Darekw1967

Programista VPN++
Dynamiczne IP
14 Listopad 2017
83
14
8
56
Bydgoszcz
QNAP
TS-x51
Ethernet
1 GbE
Mam pytanie.
Aktualizacja do wersji 5 wedlug mnie okazala sie problemem ze wzgledu na brzydki interface w tym duze ikony.
Czy jest jakas opcja ktora modyfikuje wyglad ? Chcialbym miec soft w wersji 5 a interface w wersji < 5.

Czytalem ze mozna do chroma jakis dodatek typu STYLUS dolozyc i recznie dodac wlasny styl.
Czy ktos mial podobny dylemat ?
 
U mnie tak to wygląda
 

Załączniki

  • bez nazwy.jpg
    bez nazwy.jpg
    446,3 KB · Wyświetleń: 89
Wielkość ta sama
Niestety nie ta sama. Wklei sobie ikone z Twojego ekranu do mojego ;)
Problemem jest,ze u mnie taka ikona z kulfoniastym tekstem wyglada fatalnie.
Juz nie wspomne, ze wymyslone inne elementy tez kiepsko wygladaja.
Szkoda, ze nie ma mozliwosci wybrania wygladu cos ala motywy ;)
Brakuje regulacji wielkosci ikon oraz wielkosci tekstu pod nimi.
 

Załączniki

  • qnap_ikony_porownanie2.jpg
    qnap_ikony_porownanie2.jpg
    19,3 KB · Wyświetleń: 79
Z tym nowym interfejsem to jest w ogóle dziwna sprawa. Mam najnowsze hero. Po instalacji było tak jak w ver. 4.x.x.x Musiałem zrestartować serwer i pojawiły się u mnie te gargantuiczne ikony. Żeby było jeszcze ciekawiej interfejs wygląda też inaczej na różnych przeglądarkach. Porównanie pomiędzy edge i chrome.
 
  • Lubię to
Reakcje: Kong
Zgodzę sie, akurat qts używam pod Edge i ikony są ogromne. Ewidentnie skalowanie nowego interfaceu "się zepsuło". Poza estetyka ale "tępy-tablet" to działa okej.
Najnowszy soft.
 
Po przejściu na ver 5 nie działają mi dyski które wcześniej działały poprzez interfejs usb. Daje informacje, że nie widzi Patrycji :) (partycji). Oczywiście dyski pod ntfs, nie próbowałem z ex fat (bo po co jak wcześniej działało).
 
Nie wiem czemu, ale po aktualizacji do 5.0.0.1891 (czyli najnowsza dla mojego) w zasilaniu nie mogę wyłączyć EuP. Przełącza się, jak robię zastosuj, to myśli i znowu jest włączony. Jakaś inna opcja, by skorzystać z harmonogramów?
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. ikony