Pomoc Czy można wyrejestrować swój NAS, który jest offline?

jsbien

Entry Technician
Q Associate
29 Styczeń 2021
31
4
8
github.com
QNAP
TS-x51
Ethernet
100 Mbps
TS-230 okazał się dla mnie za słaby, więc kupiłem TS-251D-4G, a TS-230 zwrócę do sklepu. Dyski są już w TS-251D, Czy mogę teraz wyrejestrować TS-230, czy muszę go ponownie uruchomić? Miałem nadzieję, że po zalogowaniu na konto będę miał dostęp do listy swoich urządzeń, ale nic takiego nie widzę.
 
Mówisz o liście na myqnapcloud?
Chyba tak:) Musiałem nowy NAS zarejestrować pod inną nazwą, bo poprzednia jest cały czas zajęta. Poza tym nie jestem pewny, jakie konsekwencje mialoby zostawienie starej rejestracji dla nowego właściciela TS-230.
 
upload_2021-2-2_16-20-7.png

a co to za magiczny guziczek WYREJESTRUJ ?
 
  • Lubię to
Reakcje: Silas Mariusz
36136.png

a co to za magiczny guziczek WYREJESTRUJ ?
Dla kilkudniowego użytkownika nie jest wcale oczywiste, jak się dostać do tego ekranu. Ale się przybliżyłem i jestem blisko, ale system nie daje mi dostępu do urządzenia każąc skontaktowac się z właścicielem, którym jestem ja (oryginalny tekst nie daje się skopiować, mogę załączyć zrzut ekranu).
36136.png

a co to za magiczny guziczek WYREJESTRUJ ?
Dla kilkudniowego użytkownika nie jest wcale oczywiste, jak się dostać do tego ekranu. Ale się przybliżyłem i jestem blisko, ale system nie daje mi dostępu do urządzenia każąc skontaktowac się z właścicielem, którym jestem ja (oryginalny tekst nie daje się skopiować, mogę załączyć zrzut ekranu).
Podobnie dla kilkudniowego uzytkownika nie jest oczywiste, gdzie kliknąć, żeby zobaczyc to menu :) Dziękuję!