Pomoc Dodatkowe 100GB

mackowiakp

Entry Technician
Q Associate
5 Czerwiec 2015
82
6
8
Gdynia
QNAP
TS-x53
Ethernet
1 GbE
Czy ktoś dostał dodatkowe 100 GB w chmurze QNAP do backupu?
Mam harmonogram backupu katalogu z NAS do chmury i drugie zadanie synchronizacji jednokierunkowej.
HBS3 pokazuje jednak cały czas że mam dostępne tylko 16 GB bez obiecanych w takiej sytuacji dodatkowych 100GB.
 
1708040805510.png
 
Jutro Ci napiszę czy dostałem puściłem jakieś zadanie do tworzenia kopii nie wiem co ile oni robią weryfikację.

1708041615856.png
 
Może głupie pytanie, ale czy wysłałeś formularz zgłoszeniowy? Konieczne są 2 warunki do spełnienia (wykonanie backupu oraz wysłanie zgłoszenia). Formularz jest na dole strony (widoczny chyba dopiero po zalogowaniu):
Utwórz kopię zapasową serwera NAS — uzyskaj 100 GB wolnego miejsca w chmurze
W opisie jest info, że akceptują tylko 100 wniosków dziennie, ale od razu wyświetla, czy się załapałeś.
 
  • Lubię to
Reakcje: Silas Mariusz
Ja się załapałem na drugi dzień z rejestracją, ale dodatkowe 100GB to przyszło dopiero po ok 1.5 dnia.
Może zrób NOWE zadanie, takie fakeowe, może musi być zrobione PO rejestracji.

Bądź cierpliwy :)

1708094622620.jpeg
 
  • Clapping Hands
Reakcje: 3Qn
To jest jakaś farsa i kpina ze strony producenta że ja mam "polować" na "wolne miejsca" :ROFLMAO:
QNAP to szitex...
Ale to przecież nie musisz brać udział w kampanii. Nie możesz kupić gdzie indziej? Ja bym na Twoim miejscu kupił jakieś całe data center i przestał się żalić, albo skorzystać z jakiejś porady paychiatrycznej. Ktoś Ci coś daje za darmo w konkursie, a Ty się żalisz że nie wygrałeś. RMF FM NAJLEPSZA MUZYKA
Połączono posty:

Ps.
A Ty nie jesteś ten cały Adrian czy jak mu tam z fejsbuka co się żali jaki to jest QNAP zły?
Bo mam kilka śmiesznych screenów porobionych. A Twój awatar wygląda identycznie. Bo jeśli to Ty to proszę się zapoznać z regulaminem na forum.
Ad1 11,13,14,15
Warunki i zasady
To są zasady netykiety.
 
Cóż różne są opcje. Moja Córka prowadzi biuro rachunkowe i ma 2 TB w chmurze które ma z racji kupienia licencji na oprogramowanie finansowe. Ale co ciekawe uruchomić można tam serwer RSYNC. I bez problemu backupuje się NAS do tej chmury.
 
W sumie dzięki, też się dzisiaj o 01:00 zapisałem i dostałem potwierdzenie. Zobaczę kiedy faktycznie zwiększą. Trzymacie backupy normalnie czy lepiej to szyforwać?
 
W sumie dzięki, też się dzisiaj o 01:00 zapisałem i dostałem potwierdzenie. Zobaczę kiedy faktycznie zwiększą. Trzymacie backupy normalnie czy lepiej to szyforwać?
Trzymam normalnie.... to i tak jest osadzone na zewnetrznym datacenter z ktorego korzystaja inni operatorzy.
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. myQNAPcloud Storage
  2. myqnapcloud
  3. hbs3
  4. 100gb