Dostępność TS-251

totopol

Entry Technician
Q Associate
31 Styczeń 2018
35
2
8
Łódź
QNAP
TS-x51
Ethernet
1 GbE
Cześć.
Jestem zainteresowany kupnem wspomnianego w tytule sprzętu. Z poszukiwań w sieci widzę, że jest go mało w sklepach. Zakup planuję za kilka miesięcy (2-3), ale zaczynam się bać, czy będzie jeszcze dostępny. Czy coś wiadomo o końcu produkcji tego modelu?
 
Cześć.
Jestem zainteresowany kupnem wspomnianego w tytule sprzętu. Z poszukiwań w sieci widzę, że jest go mało w sklepach. Zakup planuję za kilka miesięcy (2-3), ale zaczynam się bać, czy będzie jeszcze dostępny. Czy coś wiadomo o końcu produkcji tego modelu?

Siema,
Nie tak dawno ja szukałem Ts-251 za normalne pieniądze w podstawowej konfiguracji i było ciężko - nowy model z "plusem" jest bardziej dostępny ale też dużo droższy
 
Jeżeli ktoś jeszcze szuka tego modelu, to z w miarę dostępnych opcji znalazłem gogna Amazonie angielskim. Niestety wysyłka tylko do Anglii, więc trzeba go z tamtąd sos odebrać. W weekendy są promocje, ja upolowałem go za 162 funty :)
 
Ja w grudniu kupiłem w redcoon, wydają się być dostępne, ale w wyższej cenie. Wtedy dodatkowo był pilot i 3 lata gwarancji.
 
Niestety już za późno :(
Skusiłem się na ofertę Amazonu, najpóźniej w marcu dotrze do mnie :)