Pomoc Qnap TS-231p + UPC Connect Box brak chmury.

Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Bartek-

Passing Basics
Beginner
27 Styczeń 2020
15
1
3
QNAP
TS-x31
Ethernet
100 Mbps
Witam!

Od wczoraj jestem posiadaczem Qnap TS-231p, (kupiłem Qnapa na kopie zapasowe zdjęć i jako chmurę)
uporałem się już z konfiguracją i robieniem kopi zapasowej katalogów z dysku kompa stacjonarnego (NetBak Replicator)
dzisiaj od rana a już jest po czternastej próbuję ustawić chmurę i ręce mi już opadają przeczytałem już wiele tematów na ten temat tutaj na forum i ogólnie w sieci i cały czas brak efektów.
Internet z "UPC" modem "Connect Box"
założyłem konto na "MyQnapcloud" zalogowałem się i z przeglądarki po sieci lokalnej ma dostęp (choć ciągle mi wyskakuje okno logowania "Turbo System" i cokolwiek tam wpisze to błąd, w telefonie zainstalowałem aplikację "Qfine" i po sieci WiFi ma dostęp jak z przeglądarki na kompie stacjonarnym ale jak sieć jest poza zasięgiem to połączenia brak, z artykułów które przeczytałem wywnioskowałem że to będzie wina ustawień w modemie (routerze) i tu zaczynają się schody bo nie wiej jak i ci tam zrobić w artykułach które przeglądałem były opisy różnych routerów ale tego co ja mam z nie znalazłem i tu moja prośba może ktoś ma taki router z takim oprogramowaniem i wie jak i gdzie w tym to poustawiać.

aimages89.fotosik.pl_310_be05c8f47f95ef10.jpg


.
aimages92.fotosik.pl_311_c6fce48bffef24e2.jpg

.
aimages91.fotosik.pl_310_707ef39950126eba.jpg


Model serwera: QNAP TS-231P
 
Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. https://forum.qnap.net.pl/threads/qnap-ts-231p-upc-connect-box-brak-chmury.26850/