Pomoc QPhoto - albumy

showview

Passing Basics
Beginner
26 Kwiecień 2020
12
1
3
46
QNAP
TS-x20/TS-x21
Ethernet
1 GbE
Witam,
posiadam TS-220 - bardzo słaba maszyna, wiem.
Mam wiele zdjęć w Folderze multimediów (folder wskazany w Zarządzaniu multimediami) - zaznaczona zawartość Zdjęcie oraz Wideo
Mam uruchomiony Serwer multimediów DLNA (konto admin lub gość - bez różnicy)
Mam utworzone w PhotoStation albumy. Albumy zwykłe oraz Albumy inteligentne.
Mam w albumach uprawnienia - Publiczny (Każdy, w tym gości, może wyświetlać ten album) oraz zaznaczony check - Pokaż ten album na Ekranie logowania QTS (wiem, słabe zabezpieczenie ale nawet z takimi mam problem)

Jak jestem zalogowany w systemie NAS do PhotoStation - Galeria to widzę wszystkie zdjęcia losowo porozrzucane (te udostępnione) Chciałbym widzieć utworzone albumy - w galerii, nie w zarządzaniu bo tu widzę albumy
Jak wchodzę przez przeglądarkę (bez logowania) na adresie NAS to jako tapeta ładują się wszystkie zdjęcia j.w. (nadal nie widze albumów)
Jak wchodzę w DLNA przez TVSmart to również nie widzę Albumów. Mam tylko katalogi i mogę przeglądać Folderami, zdjęcia lub filmy pojedynczo.
Czy albumy służą tylko do udostępniania jako linki w mailu dla znajomych - zdalnie?

Chciałbym utworzyć albumy i móc je oglądać na TVSmart lub w sieci. Nie wszystkie zdjęcia rozrzucone losowo

Obecna wersja oprogramowania systemowego: QTS 4.3.3.1945
PhotoStation w wersji 5.4.14
Czy ktoś mi coś doradzi?
Dziękuję
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. zdjęć
  2. qphoto