Czy ktoś mógłby wrzucić link z aktualną wersją serwera TeamSpeak3 pod Qnapa bo na stronie Qnapclub brak pliku qpkg dzięki któremu do tej pory mogłem zainstalować na swoim NAS ten serwer. Dzięki wielkie za pomoc
Aby zobaczyć tę odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:
- qnapclub.eu
- myqnap