Sprzedam tvs-863 qnap uzywany

Pigulka

Nowy użytkownik
Noobie
21 Październik 2023
3
1
3
31
QNAP
null
Ethernet
null
Qnap tvs 863. Używany, bez dysków, sprawny, posiada rysy na bocznej obudowie.
Sprzedaję w oryginalnym pudełku, nadal z naklejką Cloud Key.
Cena to 500zł.
 
tu masz fajny do plexa @tjie89

jak nie kupujesz to ja biorę ... @Pigulka jak w/w użytkownik nic do jutra nie odpisze to rezerwuje.
 
Chwila… rezerwacja była.

Podaj @ w celu ustalenia danych do wysyłki i przelewu.
 
Szczerze to chyba Cię …. Byłem pierwszy i bez zbędnych pytań i negocjacji zaakceptowałem cenę i złożyłem ofertę. Takie przebijanie to dla dzieci. Czekam na odpowiedź sprzedawcy i jego ustosunkowanie się do sprawy. Nie pozdrawiam kupującego @Pawliko ani @goral87 🤣😂😅
 
  • Lubię to
  • Haha
Reakcje: Kong i Pawliko
brakuje flagi Licytacja/Kup teraz
 
  • Lubię to
Reakcje: Kong
Panowie, wytłumaczcie sobie bezpośrednio między sobą a ja porozmawiam ze sprzedającym.
 
  • Love
Reakcje: pecet
200.gif
 
  • Fire
  • Lubię to
Reakcje: Kong i pecet
Chciałbym tylko dodać że pozostali licytatorzy, prócz mnie rzecz jasna są niewypłacalni oraz nie posiadają płynności finansowej. Ich licytacja jest bez pokrycia.
 
  • Lubię to
Reakcje: Kong
To tak jak Pan Obajtek niby ma kasę ale nie jego tylko żony. 😂🤣😅
 
tylko pana Obajtka jakoś magicznie nie można znaleść xDD
 
  • Smiling Face with Horns
Reakcje: pecet
Chwila… rezerwacja była.

Podaj @ w celu ustalenia danych do wysyłki i przelewu.
Nie wiem czy mogę jakoś w wiadomości prywatnej, nie za bardzo ogarniam obsługę Waszego forum.
Byłeś pierwszy, nie negocjowales, więc nie mogę wybrać innej propozycji, nie jestem taką mendą. Daj proszę znać tylko jak przekazać Ci informacje.
 
  • Love
Reakcje: pecet
wiadomości prywatne są tylko dla kadry - więc na pewno nikt nic nie napisał :)
 
Nie wiem czy mogę jakoś w wiadomości prywatnej, nie za bardzo ogarniam obsługę Waszego forum.
Byłeś pierwszy, nie negocjowales, więc nie mogę wybrać innej propozycji, nie jestem taką mendą. Daj proszę znać tylko jak przekazać Ci informacje.
Dziękuje, proszę oto mój @: gebang@wp.pl

Pozdrawiam sprzedawcę i jeszcze raz nie pozdrawiam pozostałych kupujących :D :)
 
Sprzęt w świetnym stanie. Domniemywam, że nie był wcale używany (ktoś o nim zapomniał i przesiedział w szafie??). W zestawie kości 4GB RAM, dorzuciłem wiec kolejne 4GB i jako serwer backup starczy :D Oczywiście poszła beta QTS 5.2 i powiem, że o dziwo to hula ładnie. System postawiłem na SSD.

Jeszcze raz dzięki za szybką wysyłkę i świetny kontakt @Pigulka . Jak coś będziesz miał jeszcze do sprzedana to pisz bezpośrednio do mnie :D :), oczywiście żart, pisz na forum.

Odezwij się na @, bo przecież musimy się rozliczyć.
 
  • Lubię to
  • Flexed Biceps
Reakcje: Kong i Pawliko