Witam:-)

ciepok77

Passing Basics
Beginner
7 Styczeń 2012
57
11
18
42
Rzeszów
QNAP
TS-x51
Ethernet
40 GbE
Witam, jestem nowy i myślę, że jak zdecyduje się na produkt qnapa to jeszcze zdążę was zamęczyć pytaniami ;-). Narazie rozważam zakup między dwoma nasami: S ds 214 play i qnap ts251.
 
mam ten sam dylemat.
który procesor jest lepszy ?

QNAP TS-251 wyposażony w procesor Intel Celeron 2.4GHz

ds214play wyposażony w procesor INTEL Atom CE5335 Dwurdzeniowy 1.6 GHz
 
Dokładnie, też się zastanawiałem, ale już wiem TS x51, pozdrawiam:)
 
  • Lubię to
Reakcje: kaktus
ile zapłaciłeś i gdzie kupiłeś ?
 
Jeszcze czekam, po nowym roku epa nie miała na stanie, kolega Spietrza z forum pisał mi w poniedziałek, że spodziewają się dostawy środa-czwartek. Nie wiem czy mogę pisać jaka kwotę ustaliliśmy, ale napisz do niego, może i tobie coś opuści:). Tylko w jednym miejscu znalazłem w podobnej cenie, ale się okazało, że był ściągamy i myślę, że byłby problem z gwarancją, która z mojego punktu widzenia jest ważna; raz, będzie to mój pierwszy nas, dwa, to tylko elektronika.
 
Ja też celuję w tego TS-451 - dostałem ofertę z morele.net - 2069 zł z 4 GB kością ramu.
tyle tylko że nie można wziąć EPA Care, które i tak kosztuje prawie 200 zł - więc nie wiem czy nie zrezygnuję z tej opcji.

Co ma się popsuć to się popsuje w pierwszych miesiącach.
 
Właśnie wróciłem z pracy i sprawdziłem na morele i cena jest wyższa, myślę, że dostałeś dobrą ofertę, z oficjalnego kanału czy masz znajomości?
 
złożyłem zapytanie przez ich stronę - pytając czy jest możliwość zakupu z 4GB kością Ram, i dostałem ofertę że tak cena 2069 zł
 
Jeszcze raz powiem, że dobra oferta, fajnie wiedzieć, że można ich o coś spytać, a przy okazji zjada z cena, ja mam już zamówiony u kolegi z forum, ale czasem szukam innych rzeczy i warto wiedzieć, że jest taka opcja:)
 
Ja jeszcze nie kupiłem - zastanawiam się jeszcze.
Jedyny minus że nie mogę wykupić EPA Care Pack, ale z drugiej strony też 199 zł to trochę dużo za dodatkowy 1 rok gwarancji.
 
Ja narazie nie wykupuje, ale z mojego źródła mam rok czasu na odkupienie:)
 
całkiem fajna opcja :)
rozszerzasz pamięć ?
ja jak pisałem mam ofertę z 4GB - myślę że wystarczy najwyżej później dokupię drugą 4GB :)