Witajcie, zastanawiam się nad kupnem routera Qhora 301W, jednak nie zauważyłem aby ten router miał możliwość podpięcia bezpośrednio światłowodu. Czy ktoś z was korzysta z tego routera i ma podpięty światłowód przez konwerter rj45 ? Czy nie występują żadne problemy z odbiorem telewizji ? (Netia dostarcza mi Internet i tv) ? Jak z przepustowością? Pozdrawiam
- 6 Luty 2011
- 1 957
- 313
- 133
- 39
- QNAP
- TS-x53A
- Ethernet
- 802.11ac (Wi-Fi 5)
Aby zobaczyć tę odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.
- 6 Luty 2011
- 1 957
- 313
- 133
- 39
- QNAP
- TS-x53A
- Ethernet
- 802.11ac (Wi-Fi 5)
Aby zobaczyć tę odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:
- qhora
- QHora-301W
- qhora 301w
- qhora 301