1. SiewcaRyżu

    Wiedza Jak zbootować wirtualkę z PXE

    Domyślnie każda maszyna wirtualna w qnapie , nie może bootować się za pomoca PXE. Nie podoba mi się i zmieniłem to.Trzeba wyłączyć maszynę wirtualną w stacji wirtualizacji. Następnie za pomocą SSH zalogować się do QNAPa przejść do binarek QKVM (qnapowego KVMa) cd...
  2. Kuba

    Pomoc DHCP server - gdzie może być błąd?

    Witam serdecznieMam problem jak na rys. 2 - urządzenia w sieci WI-FI nie otrzymują adresu IP z serwera DHCP osadzonego na QNAP. Jednocześnie urządzenia spięte przewodami nie mają tego problemu W przypadku, kiedy serwerem jest ROUTER (rys. 1) - wszystko działa.Macie pomysł co może być...