Wiedza Jak zbootować wirtualkę z PXE
Domyślnie każda maszyna wirtualna w qnapie , nie może bootować się za pomoca PXE. Nie podoba mi się i zmieniłem to.Trzeba wyłączyć maszynę wirtualną w stacji wirtualizacji. Następnie za pomocą SSH zalogować się do QNAPa przejść do binarek QKVM (qnapowego KVMa) cd...- SiewcaRyżu
- Temat
- dhcp virsh
- Odpowiedzi: 0
- Forum: Wirtualizacja: Virtualization Station i zewn.
Pomoc DHCP server - gdzie może być błąd?
Witam serdecznieMam problem jak na rys. 2 - urządzenia w sieci WI-FI nie otrzymują adresu IP z serwera DHCP osadzonego na QNAP. Jednocześnie urządzenia spięte przewodami nie mają tego problemu W przypadku, kiedy serwerem jest ROUTER (rys. 1) - wszystko działa.Macie pomysł co może być...- Kuba
- Temat
- dhcp rozwiązany server
- Odpowiedzi: 6
- Forum: Sieć, routing i VPN (QNAP, Qhora, Switch)