Pomoc Backup Xopero - problem

profitmedia

Entry Technician
Q Associate
29 Marzec 2016
40
3
8
54
QNAP
TS-x53Be
Ethernet
802.11n (Wi-Fi 4)
Cześć,
po ostatniej aktualizacji qnapa przestał mi działać backup za pomocą Xopero .... - program się "wyłącza" (choć jest zainstalowany to się nie uruchamia).
Zauważyłem, że jak go odinstaluję i potem zainstaluję ponownie to przez chwilę działa, niby robi zaległy backup, ale w statystykach nie widzę żeby wysyłał jakieś pliki - więc w sumie nie ma pewności czy cokolwiek robi :|.

Czy macie podobne objawy?
Jak sobie z tym radzić?

Pozdrawiam


Wersja oprogramowania Firmware: 4.3.6 Build 0867
Model serwera: QNAP TS-251A
 
OK, dzięki za wskazówkę.

Jeszcze jedno pytanko z innej parafii - zamierzałem wykorzystać QVRpro do rejestracji z kamer ip - czytałem niektóre wątki na forum (również Twoje odpowiedzi :) ) i mam teraz mieszane uczucia. Czy zmieniłeś zdanie dotyczące tego rozwiązania bo o ile pamiętam było raczej na "nie warto" - warto czy lepiej rejestrator jako osobne urządzenie?
Pytam bo apka pewno dostała od tego czasu kilka aktualizacji i może coś się zmieniło :).
 
Cześć,
po ostatniej aktualizacji qnapa przestał mi działać backup za pomocą Xopero .... - program się "wyłącza" (choć jest zainstalowany to się nie uruchamia).
Zauważyłem, że jak go odinstaluję i potem zainstaluję ponownie to przez chwilę działa, niby robi zaległy backup, ale w statystykach nie widzę żeby wysyłał jakieś pliki - więc w sumie nie ma pewności czy cokolwiek robi :|.


A masz najnowsza wersje (3.9.7) Xopero Management Center i Clientów?

link: Nowe wydania aplikacji oraz wersje beta - Xopero
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. xopero