Kawa i papierosy Hosting

Damian

Persona grata!
Q's Architect
22 Styczeń 2016
740
3
163
43
QNAP
TVS-x71
Ethernet
802.11ad
Cześć,
czy możecie polecić jakąś firmę hostingową? Docelowo chiałbym, żeby był postawiony tam Oracle Linux i Oracle Application Express (prawdopodobnie instatalowane we własnym zakresie - nie sądze żeby jakaś firma mi to postawiła). Fajnie jakby zapewniała domenę + certyfikat ssl (nie znam się na tym). Plus zapewniała opiekę nad serwerem oraz backup + recovery.
 
Cześć,
czy możecie polecić jakąś firmę hostingową? Docelowo chiałbym, żeby był postawiony tam Oracle Linux i Oracle Application Express (prawdopodobnie instatalowane we własnym zakresie - nie sądze żeby jakaś firma mi to postawiła). Fajnie jakby zapewniała domenę + certyfikat ssl (nie znam się na tym). Plus zapewniała opiekę nad serwerem oraz backup + recovery.
Nie lepiej kupić serwer dedykowany na online.net?
 
Dzięki, na razie się rozglądam.
Ciekawa propozycja
 
Cześć,
czy możecie polecić jakąś firmę hostingową? Docelowo chiałbym, żeby był postawiony tam Oracle Linux i Oracle Application Express (prawdopodobnie instatalowane we własnym zakresie - nie sądze żeby jakaś firma mi to postawiła). Fajnie jakby zapewniała domenę + certyfikat ssl (nie znam się na tym). Plus zapewniała opiekę nad serwerem oraz backup + recovery.

Z mojej strony mogę polecić Ci MyDevil.net oraz Host1.eu To profesjonalne hostingi.
Domenę kupisz najtaniej na OVH.com lub Masternet.pl
 
Dzięki, na razie się rozglądam.
Ciekawa propozycja
VPS na OVH to kwesta wyklinania czy jest Oracle Linux dostępny nie wiem czy jest Ci potrzebny no nie wygląda na to ale to były jedynie pobieżna analiza (APEX):

We support installation on the following platforms:​

  • Linux x86
  • Linux x86-64
  • Oracle Solaris on SPARC (64 bit)
  • Oracle Solaris x86-64 (64 bit)
  • HP-UX Itanium
  • Microsoft Windows (32-bit)
  • Microsoft Windows x64 (64-bit)
  • IBM AIX on POWER Systems (64-bit)
  • IBM: Linux on System z
  • HP-UX PA-RISC (64-bit)
Jako plus masz wszystkie sługi w jednym panelu vps + domene korzystam dość intensywnie problemów z nimi większych nie mam.
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. hosting www