Pomoc KODI HDMI - mrugajacy ekran

Yakuza_PL

Passing Basics
Beginner
8 Listopad 2014
18
1
3
46
QNAP
TS-453 Pro
Ethernet
802.11b (Wi-Fi 1)
Hej,
mam dosyć spory problem od ostatniej aktualizacji KODI do najnowszej wersji 18 czy tez 19 (wcześniej miałem 16). Mam podłączone Qnap do TV przez HDMI. Detale jak poniżej - jak i wersje oprogramowania.

Po przejściu na nowszą wersje KODI, jest dosyć irytujący przypadek, co ok 3 sekundy ekran po prostu mruga...co nie muszę mówić jest mega uciążliwe, czy wręcz uniemożliwia oglądanie, np. filmu. Nie ma znaczenia dynamika filmu itp - bo na zdjęciach jest to samo.
Czy moge prosić o pomoc, jakie ustawienia powinien zmienić, aby pozbyć się tego problemu?

Hybrid Desk 4.0.7 (1920 x 1080 (60) , Overscam - wyłączony
Kodi: 18.5 Leia / 18.6 Leia (light) / 19.0.200 Matrix

Wersja oprogramowania Firmware: 4.4.1.1216
Model serwera: QNAP TS-453A
 
Nie, po wyjściu z kodi glowny ekran nie miga. Przed chwilą właśnie poleciało ok 20 minut filmy, po czym zaczął się zacinać, klatkowa... Po wyjściu do kodi, całe kodi co jakiś czas mruga... Ech..
 
Ale widać że to wina kodi przecież? Bo na samym HD station nie mruga.
dobra zinatsowalem jeszcze raz Hybrid. Bede testowal i dam znac
Niestety nie pomogło, nadal w kodi obraz mruga co jakiś czas, chic teraz zaczęlo dopiero po ok 30 minutach..
 
Yakuza_PL Jeśli nadal masz problem z Kodi to może być wina wersji, sam miałem problemy z instalacją i działaniem (był obraz ale bez dźwięku) Kodi 18.4 lub 18.5 dopiero Kodi 18.2.0.0 poszło bez problemów (Kodi18_18.2.0.0_x86_64.qpkg).
 
Yakuza_PL Jeśli nadal masz problem z Kodi to może być wina wersji, sam miałem problemy z instalacją i działaniem (był obraz ale bez dźwięku) Kodi 18.4 lub 18.5 dopiero Kodi 18.2.0.0 poszło bez problemów (Kodi18_18.2.0.0_x86_64.qpkg).

A skąd moge pobrac ta wersję?
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. instalacja kodi