Kodi zniknie z App Center ?

killjoy

Systems Admin...
Q's Expert
9 Lipiec 2015
389
68
28
QNAP
TS-x53
Ethernet
1 GbE
Witam !
Usłyszałem jakieś plotki o zaprzestaniu wspierania Kodi przez Qnap z powodu problemów licencyjnych.
Źródło w linku: [Cachem information] Kodi abandonned by QNAP ?????

QNAP NAS Community Forum - Login

Mam nadzieję, że to tylko plotka a nie prawda.


Send from IOS with Tapatalk
 
A co w przypadku kiedy po zalogowaniu się na konto admina przez WINSCP nie widzę folderu w którym powinienem podmienić pliki mimo, że w opcjach jest zaznaczone
aby pokazywał ukryte pliki i foldery?
Po połączeniu pokazuje foldery te które są widoczne choćby w otoczeniu sieciowym, czyli Public, Multimedia itp.

Nim to napisałem powyżej to spędziłem nad tym cały wieczór ale nie podołałem :>

PS. Jeśli nie wyrażam się zbyt fachowo to przepraszam, jestem raczej amatorem.

Z góry dzięki.
 
Hm... Nie wiem dokładni eo co chodzi, ponieważ temat dotyczy samej instalacji Kodi na QTS 4.3.3

Jeśli dobrze rozumiem chcesz zainstalować Kodi a później dodatek do niego?

W takim wypadku trzeba pobrać paczkę Kodi 17.3 z Qnap Cloub, zainstalować przez AppCenter.

Nie instalowałem WeebTV ale domyślam się że robi sie to już w Kodi instalując nowy dodatek z pliku *.zip

Pytanie co chcesz zrobić? Zainstalować Kodi? Zainstalować weeb.tv? itp.?
 
Przepraszam,
pomyliłem temat w którym chciałem napisać ( Rozwiązany - KODI 15.1 BETA problem z pluginem weeb.tv | Strona 2 )

Kodi zainstalowane, wtyczka dodana, działa ale nie strumieniuje i trzeba tylko podmienić 2 pliki o których mowa w linku powyżej.

Prozaiczna rzecz: nie wiem jak przegrać te 2 pliki z komputera do odpowiedniego folderu bo po połączeniu przez WINSCP nie widzę tego folderu :>


Hm... Nie wiem dokładni eo co chodzi, ponieważ temat dotyczy samej instalacji Kodi na QTS 4.3.3

Jeśli dobrze rozumiem chcesz zainstalować Kodi a później dodatek do niego?

W takim wypadku trzeba pobrać paczkę Kodi 17.3 z Qnap Cloub, zainstalować przez AppCenter.

Nie instalowałem WeebTV ale domyślam się że robi sie to już w Kodi instalując nowy dodatek z pliku *.zip

Pytanie co chcesz zrobić? Zainstalować Kodi? Zainstalować weeb.tv? itp.?