Pomoc Plex media server, This server is not powerful enough to convert video.

wnuczus

Entry Technician
Q Associate
2 Grudzień 2015
32
3
8
34
QNAP
Ethernet
null
Cześć, moi Bohaterzy ostatnio świetnie mi pomogliście, ale teraz niestety chyba nie da rady.

Jak kupowałem qnapika zastawiałem się po co mi mocniejsza maszyna teraz już wiem..

Gdy próbuje coś po DLNA wysłać z Plexa mam ten komunikat. Rozumiem, że może moja maszyna nie dawać rady. Ale i video station wysyła po DLNa taki film w 720p bez problemu i mogę oglądać ten film z dysku sieciowego. Więc trochę nie rozumiem gdzie jest problem, skoro inne bez problemu strumieniują film po DLNA.

Macie jakieś rady? Bo zakochałem się w PLEX, za to jak wygląda jak kataloguje filmy. Nigdy mnie nie zawiedliście wcześniej, mam nadzieje, że znajdziemy teraz znowu wspólnie rozwiązanie!
 
Sprawdź gdzieś jakie Twonky musi mieć napisy. Najczęściej są to SRT w kodowaniu UTF-8 . A żeby załatwić to hurtowo polecam Subtitle edit , w opcjach jest "konwersja zbiorcza" , do sciągnięcia Subtitle edit
Masz tam wersje portable SE3410PL.zip - z polskim słownikiem gdy będzie potrzebny.
 
  • Lubię to
Reakcje: kaktus
Ok dzięki wielkie, program do pobierania napisów teraz pobiera w UTF 8 i są polskie napisy. Dziękuje za pomoc. Plex nie chce współpracować to nie.:) Najważniejsze, że mogę odpalać filmy spod Qnapa to teleizora Dzięki za pomoc:)
Tak bTW, zainstalowałem aplikacje xplay na LG to jest aplikacja do Plexa i bez problemu odtwarzam z Plexa pliku na TV:)
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. https://forum.qnap.net.pl/threads/plex-media-server-this-server-is-not-powerful-enough-to-convert-video.16429/