Download [RC2] QTS 4.2.0 Build 0910 | ARM & x86

Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
Nie rzucajcie się tak po ten firmware... Do 1-2 dni będzie oficjalny. Musimy tylko sprawdzić czy na pewno udało się rozwiązać problem. Właściwie firmware leci już na Akamai.
 
chętnie przetestuje czy problem został rozwiązany...kiedy będą dostępne ?
 
Będę oryginalny - patrz na profil

Jabadabadu
 
Po downgrade do 4.1.4 znowu mogę bez problemu skonfigurować połączenie FTP , i po powrocie do 4.2 przy podaniu tych samych danych znowu nieprawidłowa nazwa użytkownika lub hasło. Włączone opcje FTP z SSL i EPSV. Logów nie mam bo na teście już mi wywala błędy a stara konfigurację usunąłem.Konfiguruję RTRR katalog zdalny do lokalnego przez FTP.
 
  • Lubię to
Reakcje: Paweł Tołoczko
Po downgrade do 4.1.4 znowu mogę bez problemu skonfigurować połączenie FTP , i po powrocie do 4.2 przy podaniu tych samych danych znowu nieprawidłowa nazwa użytkownika lub hasło. Włączone opcje FTP z SSL i EPSV. Logów nie mam bo na teście już mi wywala błędy a stara konfigurację usunąłem.Konfiguruję RTRR katalog zdalny do lokalnego przez FTP.
TS-251-FTP Setting.jpg TS-251-RTRR Server Setting.jpg TS-453-Client Job Setting.jpg
Sprawdzone na 3 serwerach i wszędzie działa. QNAP równ ież nie znalazł problemu.
Hi Silas

I try two NAS with 4.2.0.0916 and 4.2.0.0910 and it wok normal

TS-251 : RTRR Server
TS-453 Pro : RTRR Client

Could you help to provide more information for us ?

Thank you.
Czy możesz udostępnić dostęp do swojego?
 
Mogę wieczorem ustawić ale jak pisałem problem dotyczy połączenia NAS->FTP nie NAS->NAS
 
U mnie też działa:
upload_2015-9-16_10-16-1.png


1. Nie wiem co za ftp
2. Ubuntu 14.04 ProFTPD
3. Windows Server 2012 IIS 8 FTP
Dobrze byłoby dostać dostęp teraz... Póki QNAP jest w pracy...
 
Ja się łącze na vsftpd na debianie
Włączyłem dodatkowe logi po stronie ftp i mam coś takiego:
Wed Sep 16 10:30:19 2015 [pid 2] FTP command: Client "x.x.x.x", "USER bxxx"
Wed Sep 16 10:30:19 2015 [pid 2] [bxxx] FTP response: Client "x.x.x.x", "530 Non-anonymous sessions must use encryption."
 
Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.