Witam. Wczoraj zainstalowałem Rtorrenta (pierwszy raz) w domu i wszystko działało jak nalezy w domu lecz teraz przyszedłem do pracy i chce odpalić Rtorrenta i nie mogę pokazuje mi się tylko biała plansza. Znana usterka?
FW 4.3.3
Rtorrent 0.9.6
FW 4.3.3
Rtorrent 0.9.6