Pomoc rtorrent jakiś okrojony i nie działa ??

Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

janus

Passing Basics
Beginner
27 Styczeń 2015
28
4
3
42
QNAP
TS-x39 Pro
Ethernet
null
Jakiekolwiek komunikaty ekranowe(!), logi, komendy lub kod źródłowy umieć pomiędzy tag [code] [/code]!
Witam
Niedawno miałem problem z NAS'em (okazało się że zasilacz padł), po naprawie odpaliłem NAS'a i okoazało się, że coś się skopało i trzeba było ponownie wgrać system (nie wiem jak się mówi fachowo w każdym razie dane zostały na dysku poprzednio zainstalowane programy skasowane zostały). Podstawowym programem jakiego używam to rtorrent i twonky media. Ten drugi chodzi bez problemy natomiast mam problem z rtorrentem. Ściągnąłem go ze strony i jak po instalacji odpalam program jest on dziwnie okrojony tzn nie mam ikony dodawania torrentów, kiedy wybiorę ustawienia opcji jest niewiele (główne, konta, ciasteczka, szukaj) wcześniej nic takiego nie miało miejsca, chciałem nawet dodać ręcznie torrent opcja CTRL+O jednak tą metodą nie można nic dodać (pojawia się okno ale jak dodaję plik torrent to wywala błąd i komunikat "Zła ścieżka do rTorrenta. Sprawdź, czy jest uruchomiony. Sprawdź też ustawienia $scgi_port oraz $scgi_host settings w config.php oraz scgi_port w pliku konfiguracyjnym rTorrent." (porty niby ustawione dobrze bo nawet nie zmieniane :). Próbowałem instalować kilka wersji i żadna nie działa wersje jakie instalowałem to :rtorrent_0.9.4-1012, rtorrent_0.9.6-0116, rtorrent_0.9.2-0715.
Dodatkowo w logach NAS'a po zainstalowaniu jakiejkolwiek wersji pojawia się komunikat
Kod:
watchdog svc rtorrent is down relanching
(piszę z pamięci).
Proszę o poradę co mam zdrobić aby było dobrze. Jestem raczej nowicjuszem więc prosiłbym was o wyrozumiałość i cierpliwość.
Pozdrawiam
 
No jak bym danych nie miał to bym tak zrobił ale chodzi o to że mam ponad 3tb danych

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka
Usunięcie wszystkich katalogów rtorrenta restart NAS'a i ponowna instalacja wersji rtorrent_0.9.2-0715 pomogło wszystko chodzi jak należy :)
 
Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.